باید در حوزه‌های نماز، امر به معروف و نهی از منکر و عفاف و حجاب اثر گذار باشیم

 

به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، قاسم ملک دار در جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در سالن شهید هاشمی نژاد این نهاد برگزار شد، ضمن تشکر از حضور اعضای ستاد اقامه نماز عنوان کرد: امیدواریم در سه حوزه نماز، امر به معروف و نهی از منکر و عفاف و حجاب اثرگذار باشیم و از نقطه نظرات اعضای این ستاد بهره کافی و وافی را ببریم، تا بتوانیم موفق عمل نماییم.

وی با اشاره به اینکه سیاست گذاری اجرایی در استان توسط اعضای ستاد اقامه نماز انجام می‌شود، خاطر نشان کرد: در این راستا برنامه‌های خوبی در سال گذشته توسط اعضا صورت گرفته است که منجر به کسب رتبه برتر در سال ۹۵ شده ایم، لذا از تمامی عوامل تاثیرگذار در این رابطه با تشکر می‌کنم.

ملک دار اظهار کرد: خوشبختانه صف‌های نماز جماعت در سال گذشته با حضور حداکثری پرسنل مواجه بوده است که باید این امر تداوم یابد.

وی افزود: امیدواریم که با ارائه برنامه‌های خلاقانه در سال ۹۶ و توجه به بعد محتوایی فریضه نماز و امر به معروف و نهی از منکر، بتوانیم در ارتقاء بعد معنوی و توانمندسازی خانواده‌های همکاران و کارکنان خدوم سطح استان تاثیرگذار باشیم.

گفتنی است: در این جلسه، امام جمعه ستاد، معاونین، فعالان نماز و جمعی از پرسنل اداره کل بنیاد خراسان رضوی حضور داشتند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.