ترغیب مردم به شرکت در انتخابات امر به معروف است

عضو شورای شهر تهران

ترغیب مردم به شرکت در انتخابات امر به معروف است

سروری گفت: در کشور ما به عنوان یک نظام اسلامی مصداق‌های بسیاری برای تحقق امر به معروف و نهی از منکر وجود دارد که حضور در انتخابات یکی از مهم‎ترین آنها محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ پرویز سروری عضو شورای شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار سایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اظهارکرد: حضور در انتخابات یک امر واجب محسوب می‎شود و مردم ایران باید در جهت تحقق و عینیت بخشیدن به امر به معروف همه را برای حضور در عرصه انتخابات تشویق کنند.

وی با اشاره به دعوت مردم از آحاد ملت برای حضور در پای صندوق‌های رای تصریح کرد: در شرایطی که رهبر فرزانه انقلاب تمام ملت را به حضور در انتخابات امر کردند ملت ایران باید هوشیارانه به این امر و دعوت رهبری لبیک بگویند و مثل همیشه در صحنه حاضر شوند.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: در کشورما به عنوان یک نظام اسلامی مصداق‌های بسیاری برای تحقق امر به معروف و نهی از منکر وجود دارد که حضور در انتخابات یکی از مهم‎ترین آنها محسوب می‌شود.

سروری خاطرنشان کرد: امیدواریم ملت ایران در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه بار دیگر با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رای در جهت تحقق امربه معروف در نظام جمهوری اسلامی ایران و خنثی کردن نقشه‎های دشمنان به بهترین شکل ممکن در صحنه حضور پیدا کنند.


همچنین ببینید

۹ دی ماه؛ احیا کننده امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از نسیم امروز انقلاب اسلامی ایران وامدار محرم؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.