شرکت در انتخابات از مصادیق معروف است

معاون معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع ستاد امر به معروف کشور

شرکت در انتخابات از مصادیق معروف است

تهرانی مقدم گفت: یکی از مصادیق معروف شرکت در انتخابات و یکی از منکرات بداخلاقی انتخاباتی است. ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دلیل مسئولیت قانونی خود موظف است در مقوله امر به معروف، شرکت در انتخابات را ترویج کند.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ محمد تهرانی مقدم معاون معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع ستاد امر به معروف کشور در گفت و گو با خبرنگار سایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر درباره فضای انتخاباتی این روزهای جامعه گفت: یکی از مصادیق معروف شرکت در انتخابات و یکی از منکرات بداخلاقی انتخاباتی است. ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دلیل مسئولیت قانونی خود موظف است در مقوله امر به معروف، شرکت در انتخابات را ترویج کند و باید به دنبال حضور حداکثری باشیم. چون تمام دنیا نظاره گر هستند و چشمشان به حضور مردم در انتخابات است که چگونه نظام را با این حضور تایید می کنند یا خدای نکرده با حضور کمرنگ تایید کمتری صورت می گیرد؟

وی ادامه داد: در واقع ملاک نظر سنجی کشورهای دنیا نسبت به نظام و حمایت مردم از نظام چگونگی حضور در انتخابات است. پس حضور حداکثری تمام تصورات غلط را از بین می برد و توهم خسته شدن مردم از نظام را منتفی می کند.

وی افزود: همچنین در مقوله نهی از منکر، هم نامزدها و هم مردم و هم مجریان و ناظران انتخابات باید اخلاق انتخاباتی و عدالت را رعایت کنند که رعایت نکردن هرکدام از این فاکتورها منکر خواهد بود.

تهرانی مقدم با اشاره به نشریه راه رشد گفت: لذا ما در ستاد ویژه نامه انتخاباتی نشریه «راه رشد» را به چاپ رسانده ایم که در آن وظایف مردم و نامزدها در رعایت اخلاق انتخاباتی به طور مشروح آمده است و در تمام کشور و شوراهای امر به معروف استان ها توزیع شده است.


همچنین ببینید

عدم اجرای قانون امر به معروف ونهی از منکر مصوب مجلس نهم

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سامانه «فارس من» در راستای پیشرفت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.