اهدای خون و ترویج این فرهنگ را مصداق بارزی از امر به معروف است

دبیر ستاد امر به معروف استان هرمزگان

اهدای خون و ترویج این فرهنگ را مصداق بارزی از امر به معروف است

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی گفت: امر اهدای خون و ترویج این فرهنگ را مصداق بارزی از امر به معروف دانسته ضمن اعلام آمادگی در زمینه همکاری با انتقال خون گفت: مسلما ستاد امر به معروف در استان با حمایت از شما و بیماران دردمند در زمینه ترویج فرهنگ والای انسانی اهدای خون همکاری های لازم را خواهد نمود.

 

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان،در ادامه این بازدید دکتر زارعی مدیر کل انتقال خون در زمینه اهمیت و نقش حیاتی اهدای خون و همچنین مراحل دریافت تا تحویل خون به مراکز درمانی همچنین میزان مصرف خون در استان و مصرف کنندگان خون سخنان جامعی را بیان نمود.

دبیر ستاد امر به معروف با ابراز خرسندی از فعالیت های انتقال خون و خدماتی را که این سازمان ارائه می‌نماید از اهمیت اهدای خون در دین مبین اسلام اشاره نمود و افزود :بدون شک کار شما و همکاران مجموعه انتقال خون کاری بسیار شریف وخدایی است.

وقتی برای ادامه روند درمان و سلامتی با تزریق خون سالم و عاری از هرگونه بیماری به همنوعی امکان ادامه حیات مجدد می دهید کاری بسیار شرافتمندانه و خدایی انجام می دهید شما در حقیقت هم رضایت خدا را دارید وهم دعای خیر بیماران که به آنها خدمت صادقانه میکنید .

شما همانند سربازان گمنام ،خدوم و مردمی هستید که در وقت نیاز مهربانانه ،صبورانه و مشفقانه آنها را حمایت می کنید.

وی افزود: بزرگواران انتقال خون، بسیار خرسند باشید که خداوند این توفیق را به شما داده است که بتوانید در راه خدمت به مردم گام بردارید.

ایشان امر اهدای خون و ترویج این فرهنگ را مصداق بارزی از امر به معروف دانسته ضمن اعلام آمادگی در زمینه همکاری با انتقال خون گفت: مسلما ستاد امر به معروف در استان با حمایت از شما و بیماران دردمند در زمینه ترویج فرهنگ والای انسانی اهدای خون همکاری های لازم را خواهد نمود.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف و نهی از منکر را باید اظهار کنیم

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری برنا، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر «حسن روحانی»، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.