گشت مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر رمضان در یزد اجرا شد

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد

گشت مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر رمضان در یزد اجرا شد

حجت الاسلام فخرالدینی از اجرای طرح گشت مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد با دو دستگاه دیگر در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد فخرالدینی در جلسه هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد در ماه مبارک رمضان از آغاز به کار گشت مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد، اداره اماکن عمومی و اتاق اصناف از آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: این طرح تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: با توجه به دستورالعمل اجرایی ماه مبارک رمضان که از سوی ستاد امر به معروف ونهی از منکر کشور به منظور حفظ شئون ماه مبارک رمضان و صیانت از فرهنگ دینی در این ماه مبارک ابلاغ شد، شش جلسه با موضوع های مختلف با گروه های مرجع تشکیل و مقرر شد، فعالیت های فرهنگی و نظارتی در این حوزه با قوت بیشتر دنبال شود.

فخرالدینی در مورد عملکرد گشت مشترک برای نظارت بر عملکرد اصناف و بازار بیان کرد: تاکنون عملکرد این گشت خوب و رضایت بخش بوده و به مواردی که مورد نظر سه بخش بوده تذکرهای لازم داده شده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد یادآور شد: قرار است نتیجه فعالیت در دهه اول ماه مبارک جمع بندی و به مسئولان و دستگاه‌های ذیربط از جمله امام جمعه یزد به عنوان رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ارائه شود تا تصمیم نهایی اتخاذ شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

اگر نهی از منکر فراموش شود، تمام دستاوردهای جهاد از دست می‌رود

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن اسماعیلی در یکصد و سی و چهارمین جلسه شرح و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.