گشت مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر رمضان در یزد اجرا شد

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد

گشت مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر رمضان در یزد اجرا شد

حجت الاسلام فخرالدینی از اجرای طرح گشت مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد با دو دستگاه دیگر در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد فخرالدینی در جلسه هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد در ماه مبارک رمضان از آغاز به کار گشت مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد، اداره اماکن عمومی و اتاق اصناف از آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: این طرح تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: با توجه به دستورالعمل اجرایی ماه مبارک رمضان که از سوی ستاد امر به معروف ونهی از منکر کشور به منظور حفظ شئون ماه مبارک رمضان و صیانت از فرهنگ دینی در این ماه مبارک ابلاغ شد، شش جلسه با موضوع های مختلف با گروه های مرجع تشکیل و مقرر شد، فعالیت های فرهنگی و نظارتی در این حوزه با قوت بیشتر دنبال شود.

فخرالدینی در مورد عملکرد گشت مشترک برای نظارت بر عملکرد اصناف و بازار بیان کرد: تاکنون عملکرد این گشت خوب و رضایت بخش بوده و به مواردی که مورد نظر سه بخش بوده تذکرهای لازم داده شده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد یادآور شد: قرار است نتیجه فعالیت در دهه اول ماه مبارک جمع بندی و به مسئولان و دستگاه‌های ذیربط از جمله امام جمعه یزد به عنوان رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ارائه شود تا تصمیم نهایی اتخاذ شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

صدا و سیما باید مروج امر به معروف و نهی از منکر باشد

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله سید احمد  علم الهدی چهارشنبه شب در دیدار با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.