آمران به معروف و ناهیان از منکر به نیابت از ذات مقدس پروردگار عالم عمل می‌کنند

 

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری خبرانلاین منطقه استان مازندران، صالحی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران افزود: مطمئناً یکی از مصادیق اجرای فرامین واجب الاطاعه مقام معظم رهبری در فرمان موسوم به آتش به اختیار، همگانی شدن اجرای فریضه پربرکت و مقدس امر به معروف و نهی از منکر است و اینکه آمر به معروف و ناهی از منکر با توکل بر خدا و با احساس وظیفه، توصیه به خیر و نیکی و نهی از ارتکاب زشتی و پلشتی را همچون یک هدیه ارزشمند به همنوعان خود ارائه نماید.

صالحی، اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر را موجب آبادانی شهر و دیار و اصلاح امور جامعه دانست و افزود: فرمان به خیر و نیکی از ناحیه رحمان و دعوت به منکرات و زشتی ها از ناحیه شیطان است. بنابراین آمران به معروف و ناهیان از منکر به نیابت از ذات مقدس پروردگار عالم و برای اجرای مهمترین فرمان آن حضرت به اجرای ماموریت می پردازند.

وی عنوان کرد: اینک ما خود را یکی از مخاطبان مقام معظم رهبری می دانیم و برای اجرای فرامین حضرت آقا با تمام وجود آماده ایم. ستاد امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یکی از قرارگاه های مهم فرهنگی و ایمانی آماده پذیرش مجاهدان ولایت مدار و مسئولیت پذیر است.

این مقام مسؤول افزود: مهمترین ماموریت طلایه داران و آمران به معروف، جلوگیری از تحقق منکرات وارداتی و فرنگی است. امروزه دشمنان زیرک و کارآزموده در پشت فعالیت های ضد فرهنگی و ضد اسلامی ایستاده اند. آنها با چندین واسطه القائات شرک آلود و کفرآموز را در جامعه اسلامی رواج میدهند و طوفانی از انحرافات را در فضای مجازی و ماهواره ای منعکس میکنند و روح و جان جوانان ما را هدف حملات ناجوانمردانه خویش قرار میدهند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران با دعوت از تمامی دلسوزان، نخبگان و داوطلبان مردمی عضو ستادهای امر به معروف و نهی از منکر در سراسر استان گفت: افسران جوان جنگ نرم برای انجام این رزمایش، وظیفه و محدوده ای برای خود تعریف کنند و سهم و نقش خود را در این عرصه مشخص نمایند و برنامه های قابل اجرا را طرح ریزی و به ستادهای امر به معروف ارائه نمایند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.