تأثیر رسانه در گسترش معروف و جلوگیری از منکرات اجتناب‌ناپذیر است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان

تأثیر رسانه در گسترش معروف و جلوگیری از منکرات اجتناب‌ناپذیر است

حجت الاسلام اسماعیلی با اشاره به تأثیر رسانه در گسترش معروف در جامعه گفت: تأثیر رسانه ملی در گسترش معروف و جلوگیری از منکرات اجتناب‌ناپذیر است.

 

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از هرمزگان، حجت الاسلام محمدرضا اسماعیلی، در جلسه هم اندیشی و هماهنگی جهت اجرای برنامه های رسانه ای در حوزه امر به معروف، ضمن تقدیر از تلاش‌های ارزنده صدا و سیمای استان، نقش صدا و سیما را در الگوسازی و هدایت جامعه مهم و ارزنده ارزیابی کرد و گفت: صدا و سیما و رسانه‌ها نقش مهمی در اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دارند.

وی اظهار کرد: صدا و سیما با همراه کردن کارشناسان، صاحب نظران، برنامه سازان و عوامل تولید، نقشی تأثیرگذار در آموزش، فرهنگ سازی، گسترش معروف و جلوگیری از منکرات ایفا کند.

مدیرکل صدا و سیمای خلیج فارس نیز در این جلسه بیان کرد: برنامه های صدا سیما غالباً غیر مستقیم مربوط به امر به معروف و نهی از منکر است و امر به معروف و مصادیق آن جلوه بارز برنامه‌های تولیدی این مرکز است .

مهران جلایی تاکید کرد: هدف صدا و سیما ، امر به معروف، الگو سازی و هدایت مردم بر اساس نیاز و مصلحت جامعه است که امیدواریم با تعامل هر بیشتر با ستاد امر به معروف استان بتوانیم برنامه های هدفمند و زود بازده در راستای نهادینه نمودن این واجب الهی در صدا و سیمای خلیج فارس داشته باشیم.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف جامعه را رشد می دهد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف، حجت الاسلام نعیم اربابی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در یگان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.