کارکنان و کارمندان ادارات باید طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر باشند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، محمدحسین محبیان در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیجار که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، با بیان اینکه امر به معروف و نهی منکر صرفا در بی‌حجابی و بدحجابی خلاصه نمی‌شود، اظهار داشت: انجام امورات فرهنگی در راستای گسترش شئونات اسلامی نوعی معروف است.

وی بیان کرد: سال‌های مدیدی است دشمنان با هدف اشاعه فرهنگ غرب و منکرات در کشورمان سعی در کم‌رنگ و تضعیف کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارند.

محبیان اظهار داشت: گسترش معروفات در جامعه موجب وحشت دشمنان شده چرا که اشاعه معروفات جوانان و نوجوانان را از روی آوردن به فرهنگ غرب که خود نوعی منکر است باز می‌دارد.

این مسوول ترویج معروفات را عاملی برای جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و گفت: امام حسین(علیه السلام) با هدف احیای این فریضتین الهی قیام کردند و ادامه راه سیدالشهدای عالم و ترویج معروفات و از میان بردن منکرات بزرگترین معروف است.

معاون فرماندار بیجار بالاترین معروف که به فرموده امام خمینی (ره) از اوجب واجبات است، را حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

محبیان به رعایت معروفات و دوری از منکرات و اجرای این امر خطیر دینی در ادارات تأکید کرد و گفت: کارکنان و کارمندان ادارات باید طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر باشند.

وی در ادامه به طلایه‌داران امر به معروف معروف اشاره کرد و آنها را زمینه‌ساز مبارزه با ناهنجاری‌های جامعه دانست و گفت: تمامی افراد جامعه باید در راستای ترویج معروف در تلاش باشند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.