آمران به معروف با تدبرو تامل معنویت بخشی را سر لوحه کار خود قرار دهند

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ،آیت الله سلیمانی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان در جمع مدیران اجرایی امر به معروف و نهی از منکر ادارات کل و آمران به معروف و نهی از منکر خواهر برادر، با اشاره به این مطلب که جهاد اکبر،جهادی سخت و جنگ با درون پهنای نفس انسان است گفت:جنگ دینی ،مذهبی،مکتبی بین مسلمانان کار آسانی نیست.

وی با اشاره به این مکتب که جنگ اسلام با دنیا جنگ کفر شرک است و مبارزه حضرت علی(علیه السلام) جنگ جبهه رحمانی با جبهه نفر بود افزود: زیباترین تذکر نصیحت قرآن و امام علی یادآوری تقوا افزایش ایمان بوده است.

آیت الله سلیمانی بیان کرد:در زمان امامت حضرت علی جنگ بین اهل قبله مسلمانان شکل گرفت که فردی به ظاهر مسلمان به دور از شناخت از علی،بصیرت آگاهی معرفت در محراب امام را به شهادت رساند

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با اشاره به این مطلب که انسان با داشتن ۳سرمایه ی بصیرت،صبر و علم همیشه در میدانهای نبرد پیروز است تصریح کرد: انسانها همواره باید حق را از ناحق تشخیص داده اهداف انقلاب و اسلام را به خوبی رصد کنند و با تامل تصمیم گیری بر مبنای علم با موضع حق داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت:آدمی باید در مسیر الهی گام برداشته و با تشخیص به موقع حق با بصیرت و علم در میدان ها حضور پیدا کند .

عباسعلی سلیمانی گفت:آمران به معروف و ناهیان از منکر با تدبر ،تامل،بصیرت افزایشی معنویت بخشی را سر لوحه کار خود قرار دهند و با شتابزدگی دنبال حاکمیت نفس نروند.

وی با تاکید بر این مطلب که امام علی(علیه السلام) نمونه بارز الگو و اسوه برای افراد جامعه است و ما ایشان را در جامعه اسلامی تجلی بصیرت می شناسیم.

وی اذعان داشت:مدیران اجرایی امر به معروف و نهی از منکر حفاظت از سنگر ولایت و دفاع از ارزشهای اسلامی،مقابله با ظلم،احترام به تمامیت کل از مهم ترین رسالتهای آنها است .

وی در پایان ادامه داد:بصیرت باید در راستای حفظ وحدت باشد و این مهم باید در راستای حراست از کیان انقلاب بوده و این قشر از جامعه بیش از هر زمان دیگری در راستای حفظ هویت اسلام و انقلاب تلاش کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.