گسترش فرهنگ نماز تحول اساسی در عفاف و حجاب در پی خواهد داشت

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ملارد:

گسترش فرهنگ نماز تحول اساسی در عفاف و حجاب در پی خواهد داشت

سید حسین حسینی نوری گفت: اگر در جامعه فرهنگ نماز تقویت شود ما شاهد یک تحول اساسی در همه زمینه ها از جمله عفاف و حجاب خواهیم بود.

 

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی نوری، در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ملارد که با موضوع عفاف و حجاب و با حضور اعضاء برگزار شد، طی سخنانی گفت: یکی از رسالت های مهم ستاد امر به معروف و نهی از منکر در فراهم سازی زمینه های عفاف و حجاب در جامعه است.

وی تقویت فرهنگ نماز در جامعه را به عنوان یک بازدارنده حقیقی از فساد و فحشا دانست و خاطر نشان کرد: اگر در جامعه فرهنگ نماز تقویت شود ما شاهد یک تحول اساسی در همه زمینه ها از جمله عفاف و حجاب خواهیم بود.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ملارد، سپس بر اهمیت فعالیت های قرآنی در جامعه تاکید کرد و گفت: باید تلاش کنیم فرهنگ قرآنی را در جامعه گسترش دهیم.

وی اضافه کرد: همه ما مکلف هستیم و باید به اندازه جایگاه و توان خود در این جهت حرکت کنیم و باید تلاش کنیم مراکز قرآنی را در جامعه گسترش دهیم.

امام جمعه ملارد اضافه کرد: با پناه بردن به قرآن از بسیاری از انحرافات در امان خواهیم ماند و باید تلاش کنیم با قرآن آشتی کرده و در جهت پر رنگ شدن نقش قرآن در جامعه و زندگی تلاش کنیم.

لینک خبر


همچنین ببینید

توجه به امر به معروف و نهی از منکر ضرورت جامعه

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج  از استان چهارمحال و بختیاری؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.