آتش به اختيار مصداق روشن عمل به امر به معروف است

عضو جامعه روحانيت مبارز

آتش به اختیار مصداق روشن عمل به امر به معروف است

حجت الاسلام سالك گفت: فرمان آتش به اختيار مقام معظم رهبري مصداق بارز عينيت بخشيدن به امر به معروف و نهي از منكر در جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ حجت الاسلام احمدسالک عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با خبرنگار سایت امر به معروف و نهی از منکر درباره نسبت طرح آتش به اختیار که مقام معظم رهبری درباره آن فرمایشاتی داشتند با موضوع امربه معروف و نهی از منکر اظهار کرد: آنچه مقام معظم رهبری درباره موضوع آتش به اختیار در مسائل مختلف از جمله موضوعات فرهنگی مطرح کردند مصداق روشن و بارز اجرایی شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است که باید در جهت تحقق عینی و عملی آن به بهترین شکل ممکن عمل کرد.

وی تصریح کرد:دستگاه‌های مختلف و مسئول در زمینه تحقق فرمایشات رهبری امروز و در شرایط فعلی باید در جهت عملی شدن این موضوع راهکارها و رویکردهای خود را در حیطه فرهنگی قوی تر و محکم تر کنند که زمینه برای تحقق کامل این موضوع ایجاد شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد:زمان و موقعیت فعلی که ما در آن قرار داریم ایجاب می کند که با رویکرد و نگاهی دقیق تر نسبت به گذشته در بحث توجه به امر به معروف و نهی از منکر وارد عمل شویم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: امروز باید از فرمایشات رهبری در بحث آتش به اختیار و همسویی این موضوع با امر به معروف و نهی از منکر اقدامات لازم را انجام دهیم تا به آنچه هدف و غایت این امر مهم است دست پیدا کنیم.

سالک خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه های اجرایی ما در مقطع فعلی باید در جهت مشخص کردن مصداق های موضوع آتش به اختیار و تعاریف و مصارف مشترک آن با فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر وارد عمل شوند تا انشاالله در این مسیر طبق آنچه رهبری فرمودند پیش رویم.


همچنین ببینید

امر به معروف و نهی از منکر فقط تذکر دادن به خانم بدحجاب نیست

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایلنا، شامگاه گذشته (سه‌شنبه ۱۷ مهر) پانزدهمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.