آتش به اختيار مصداق روشن عمل به امر به معروف است

عضو جامعه روحانيت مبارز

آتش به اختیار مصداق روشن عمل به امر به معروف است

حجت الاسلام سالك گفت: فرمان آتش به اختيار مقام معظم رهبري مصداق بارز عينيت بخشيدن به امر به معروف و نهي از منكر در جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ حجت الاسلام احمدسالک عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با خبرنگار سایت امر به معروف و نهی از منکر درباره نسبت طرح آتش به اختیار که مقام معظم رهبری درباره آن فرمایشاتی داشتند با موضوع امربه معروف و نهی از منکر اظهار کرد: آنچه مقام معظم رهبری درباره موضوع آتش به اختیار در مسائل مختلف از جمله موضوعات فرهنگی مطرح کردند مصداق روشن و بارز اجرایی شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است که باید در جهت تحقق عینی و عملی آن به بهترین شکل ممکن عمل کرد.

وی تصریح کرد:دستگاه‌های مختلف و مسئول در زمینه تحقق فرمایشات رهبری امروز و در شرایط فعلی باید در جهت عملی شدن این موضوع راهکارها و رویکردهای خود را در حیطه فرهنگی قوی تر و محکم تر کنند که زمینه برای تحقق کامل این موضوع ایجاد شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد:زمان و موقعیت فعلی که ما در آن قرار داریم ایجاب می کند که با رویکرد و نگاهی دقیق تر نسبت به گذشته در بحث توجه به امر به معروف و نهی از منکر وارد عمل شویم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: امروز باید از فرمایشات رهبری در بحث آتش به اختیار و همسویی این موضوع با امر به معروف و نهی از منکر اقدامات لازم را انجام دهیم تا به آنچه هدف و غایت این امر مهم است دست پیدا کنیم.

سالک خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه های اجرایی ما در مقطع فعلی باید در جهت مشخص کردن مصداق های موضوع آتش به اختیار و تعاریف و مصارف مشترک آن با فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر وارد عمل شوند تا انشاالله در این مسیر طبق آنچه رهبری فرمودند پیش رویم.


همچنین ببینید

سوال از رئیس جمهور درباره عدم اجرای قانون امر به معروف

سوال از رئیس جمهور درباره عدم اجرای قانون امر به معروف

  به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ امر به معروف و نهی از منکر مدت‌هاست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.