تحویل حکم اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل هواشناسی استان قم

تحویل حکم اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل هواشناسی استان قم

حجت الاسلام والمسلمین معرفت دبیر ستاد امربه معروف ونهی از منکر استان قم با حضور دراین اداره احکام عضویت شورای امر به معروف و نهی از منکر این اداره را اهدا نمودند.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم طی جلسه ای که در اداره هواشناسی استان قم تشکیل شد حجت الاسلام والمسلمین معرفت دبیر ستاد امربه معروف ونهی از منکر استان قم با حضور دراین اداره احکام عضویت شورای امربه معروف ونهی از منکر این اداره را اهدا نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین معرفت احصای معروفات و منکرات اداری و مختص این اداره و تلاش در فراگیر شدن معروفات و کم شدن منکرات مذکور را جزء وظایف این شورا دانست.

دبیر ستاد استان تاکید کردند امربه معروف مقدم بر نهی از منکر می باشد و برای اجرای این فریضه ی الهی مهربانی و مهرورزی باید اصل شمرده شود.

در ادامه جناب آقای یحیی زارع مدیر کل هواشناسی استان قم از عملکرد شورای امربه معروف ونهی از منکر اداره متبوع خود گزارشی ایراد فرمودند.

ایشان عضویت روسای ادارات زیر مجموعه خود را در این شورا گام مهمی برای اجرا و احیای فریضتین الهی امربه معروف ونهی از منکر دانستند.

درپایان ایت جلسه احکام شورای امربه معروف این اداره تحویل اعضای مذکور شد.


همچنین ببینید

خانواده اصل بنیادی در فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف حسین مسگرانی، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.