در امر به معروف و نهی از منکر از زبان بدن استفاده کنیم

نسب معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی

در امر به معروف و نهی از منکر از زبان بدن استفاده کنیم

دکتر بهزاد بهرامی بیان کرد که در فضای جامعه امروز برای پیشبرد اهداف این فریضه بیشتر به رفتار درمانی رجوع کنیم و با استفاده از زبان بدن در جهت هر چه بیشتر مطرح شدن معروف‌ها و کاستن از منکرها تلاش کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف، در نشست دبیران حوزه اداره کل فرهنگی-آموزشی معاونت دولت به مردم این ستاد بیان کرد که در فضای جامعه امروز برای پیشبرد اهداف این فریضه بیشتر به رفتار درمانی رجوع کنیم و با استفاده از زبان بدن در جهت هر چه بیشتر مطرح شدن معروف‌ها و کاستن از منکرها تلاش کنیم.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه جامع علمی-کاربردی با بیان اینکه یکی از ضرورت‌های مهم فرهنگی کشور توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منکر است گفت در این دانشگاه هم سعی شده تمام برنامه‌های فرهنگی با توجه به این رویکرد برنامه‌ریزی شود.

وی در خصوص عملی شدن این فریضه در دانشگاه به ابلاغ دستورالعملی مبنی بر شناسایی آسیب‌ها و مشکلات و ارائه آن به این شورا برای پیدا کردن راه حل‌های مناسب به معاونت‌های مختلف اشاره کرد.

بهرامی نسب به اجرای برنامه تکریم ارباب رجوع و اخلاق حرفه‌ای به عنوان یکی از معروف‌های برنامه‌ریزی شده در این دانشگاه نیز اشاره کرد.


همچنین ببینید

راه اندازی خانه تشکل‌های امر به معروف و نهی از منکر در مشهد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مصطفی صفایی دبیر ستاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.