روحیه انقلابی، آسیب‌های اجتماعی و اقتصاد مقاومتی اولویت‌های استان اصفهان

جانشین فرمانده ناحیه سپاه درمیان

امر به معروف و نهی از منکر وعده الهی

محمد فاطمی نسب گفت: دشمن امروز از جنگ نظامی دل بریده و برایش کاربردی ندارد و در زمینه فرهنگی کار می‌کند، دشمن با هدف گرفتن فرهنگ پیش می‌رود .

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، محمد فاطمی نسب، جانشین فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان درمیان، در نشست فصلی فرماندهان و دبیران امر به معروف و نهی از منکر پایگاه های مقاومت بسیج روستاهای بخش مرکزی و گزیک شهرستان درمیان اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر وعده الهی است.

وی افزود: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تعطیل شود دچار عذاب الهی خواهیم شد.

جانشین فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان بیان کرد: همین خشکسالی، اعتیاد، طلاق و سایر مشکلاتی که در شهر و روستاها مردم دچارش هستند عذاب است.

فاطمی نسب تصریح کرد: عذاب وقتی نازل شد همه را با هم از بین می‌برد و به خوب و بد نگاه نمی‌کند.

وی با بیان اینکه باید در زمینه منکرات موضع داشته و عملیاتی وارد شویم، اذعان کرد: الان روز به روز آمار طلاق، اعتیاد، فرار از خانه و سایر مشکلات در روستاها و شهرها زیاد می‌شود و نباید نسبت به این مسائل بی تفاوت بود.

جانشین فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان گفت: دشمن امروز از جنگ نظامی دل بریده و برایش کاربردی ندارد و در زمینه فرهنگی کار می‌کند، دشمن با هدف گرفتن فرهنگ پیش می‌رود از طریق ماهواره، اعتیاد، طلاق، تغذیه انسانها که از طریق تراریخته ها و مواد شمیایی باعث ضعیف شدن و منقرض شدن خود به خود نسل ما خواهد شد.

فاطمی نسب اذعان کرد: جنگ نظامی هم محتمل است و باید ما در زمینه نظامی مجهز و آماده باشیم اما الان باید بیش از پیش در زمینه مسائل فرهنگی باید هوشیار بود.

وی با اشاره به اینکه پایگاه های مقاومت بسیج در روستاها باید برای طلاق ، اعتیاد و سایر مشکلات روستای محل زندگیشان برنامه داشته باشند،تاکید کرد:ما برای اینکه در سطح شهرستان و استان پیشرفت داشته باشیم باید خودمان به فکر بوده و کار کنیم؛ کسی برای ما کاری نخواهد کرد.

جانشین فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان در پایان به آیه ای ۱۱ سوره رعد اشاره کرد و گفت: خداوند در قرآن به مردم گفته است که ما سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهیم مگر آنکه خودشان بخواهند که تغییر دهند و از این آیه مشخص است که تغییر سرنوشت هر کس چه خوب و چه بد به دست خودش است.

فاطمی نسب بیان کرد: با ترویج امر به معروف و نهی از منکر جامعه سالمی خواهیم داشت.

لینک خبر


همچنین ببینید

کار رسانه ای، شاخه ای از امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مکارم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.