روزشمار هفته احیاء امربه معروف و نهی ازمنکر در مازندران تشریح شد

روزشمار هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر در مازندران تشریح شد

روز شمار و عناوین هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران اعلام شد.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری شبستان از ساری، خلیل صالحی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران در دومین جلسه شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اظهار داشت: به دلیل تقارن هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر با دهه اول ماه محرم لازم است با یک حرکت روشن و عمیق به مساله مهم و ضروری امر به معروف و نهی از منکر به جهت اصلاح جامعه بپردازیم.

وی افزود:با توجه به ارقام و آمار موجود از آسیب‌های اجتماعی می‌طلبد که مباحث مربوط به امر به معروف و نهی از منکر را با اتکا به یک رویکرد جدید و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و موقعیت‌هایی مثل ایام محرم و اربعین حسینی در جامعه رواج بدهیم.

صالحی ضمن تشریح عملکرد این ستاد گفت: بستر سازی مناسب جهت اجرای طرح نظارت همه بر همه و انجام طرح تذکر لسانی پیام مهربانی از برنامه های اجرایی این ستاد در شهرستانها است.

وی طراحی و اجرای مسابقات فرهنگی امر به معروف و نهی از منکر ،دیدار کارکنان دولت با خانواده های معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران و گردهمایی خانواده کارکنان با موضوع نقش امر به معروف و نهی از منکر در سبک زندگی موفق را از برنانه های هفته احیاء عنوان کرد.

صالحی با اشاره به روزشمار هفته احیا امر به معروف و نهی از منکر گفت: وحدت کلمه،دفاع مقدس ،امر به معروف و نهی از منکر عنوان اولین روز هفته احیا است.

وی فرهنگ ایرانی اسلامی، دانش آموزان، امر به معروف و نهی از منکر و استقلال فرهنگی، دانشگاهیان، امر به معروف و نهی از منکر را عناوین دومین و سومین روز هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر برشمرد.

صالحی گفت: حمایت از تولید ملی،اقتصاد مقاومتی، امر به معروف و نهی از منکر عنوان چهارمین روز این هفته است.

وی حمایت از تولید آمران به معروف و ناهیان از منکر و بزرگداشت شهدا را عنوان آخرین روز هفته احیا نام برد.

لینک خبر


همچنین ببینید

آمران به معروف در مشهد ۳۶۰ هزار تذکر لسانی انجام دادند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف سید عبدالله ارجائی روز پنجشنبه در گفت و گو با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.