روزشمار هفته احیاء امربه معروف و نهی ازمنکر در مازندران تشریح شد

روزشمار هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر در مازندران تشریح شد

روز شمار و عناوین هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران اعلام شد.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری شبستان از ساری، خلیل صالحی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران در دومین جلسه شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اظهار داشت: به دلیل تقارن هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر با دهه اول ماه محرم لازم است با یک حرکت روشن و عمیق به مساله مهم و ضروری امر به معروف و نهی از منکر به جهت اصلاح جامعه بپردازیم.

وی افزود:با توجه به ارقام و آمار موجود از آسیب‌های اجتماعی می‌طلبد که مباحث مربوط به امر به معروف و نهی از منکر را با اتکا به یک رویکرد جدید و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و موقعیت‌هایی مثل ایام محرم و اربعین حسینی در جامعه رواج بدهیم.

صالحی ضمن تشریح عملکرد این ستاد گفت: بستر سازی مناسب جهت اجرای طرح نظارت همه بر همه و انجام طرح تذکر لسانی پیام مهربانی از برنامه های اجرایی این ستاد در شهرستانها است.

وی طراحی و اجرای مسابقات فرهنگی امر به معروف و نهی از منکر ،دیدار کارکنان دولت با خانواده های معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران و گردهمایی خانواده کارکنان با موضوع نقش امر به معروف و نهی از منکر در سبک زندگی موفق را از برنانه های هفته احیاء عنوان کرد.

صالحی با اشاره به روزشمار هفته احیا امر به معروف و نهی از منکر گفت: وحدت کلمه،دفاع مقدس ،امر به معروف و نهی از منکر عنوان اولین روز هفته احیا است.

وی فرهنگ ایرانی اسلامی، دانش آموزان، امر به معروف و نهی از منکر و استقلال فرهنگی، دانشگاهیان، امر به معروف و نهی از منکر را عناوین دومین و سومین روز هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر برشمرد.

صالحی گفت: حمایت از تولید ملی،اقتصاد مقاومتی، امر به معروف و نهی از منکر عنوان چهارمین روز این هفته است.

وی حمایت از تولید آمران به معروف و ناهیان از منکر و بزرگداشت شهدا را عنوان آخرین روز هفته احیا نام برد.

لینک خبر


همچنین ببینید

اقتصاد مقاومتی در قالب امر به معروف و نهی از منکر مطالبه نمی‎شود

به گزارش حلقه وصل، در دومین روز از سومین اجلاس ملی اصحاب عشق که در مجتمع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.