امروز درخصوص امر به معروف و نهی از منکر تکلیف داریم

فرمانده سپاه نبی‌اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه

امروز درخصوص امر به معروف و نهی از منکر تکلیف داریم

سردار ریحانی بر لزوم فعالیت جمعی در اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تأکید کرد و گفت: امروز در خصوص امر به معروف و نهی از منکر تکلیف داریم.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی، فرمانده سپاه نبی‌اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه در نشست شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه، گفت: امروز همه ما درخصوص امر به معروف و نهی از منکر تکلیف داریم.

وی افزود: همه مسئولین جامعه در برابر امر به معروف و نهی از منکر مسئول هستند و باید مسئولین حکومتی وظیفه خود را به‌درستی انجام دهند چراکه بسیاری از مشکلات جامعه خود به خود حل و فصل خواهد شد.

سردار ریحانی اظهار کرد: درجامعه ممکن است روز به روز مشکلات فرهنگی ناشی از مشکلات اقتصادی بیشتر شود و اینجا باید ما با تلاش مضاعف این مشکلات را به حداقل برسانیم.

وی گفت: باتوجه به اینکه جرم و جنایت هیچگاه تعطیلی ندارد وظیفه اصلی ما ارشاد و جلوگیری از انجام جرم است.

این مقام مسؤول تصریح کرد: اگر امر به معروف و نهی از منکر به‌صورت جمعی باشد بدون شک آمران به معروف و ناهیان از منکر کمتر با مشکل مواجه خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه نیروها قبل از اعزام آموزش‌های لازم را در این خصوص می‌بینند اظهار کرد: حدود ۶ هزار نفر در بخش طلایه‌داران در گروه‌های ۱۰ نفری از آموزش‌های لازم برخوردار شدند و کارت دریافت کرده‌اند.

این فرمانده سپاه با بیان اینکه از شرایط فرهنگی که در کشور به وجود می‌آید باید استفاده کنیم، افزود: پس از مدت‌ها، شهادت شهید حججی عزت کشور را اعتلا داد و مردم را در یک جهت فکری و فرهنگی متحد کرد.

سردار ریحانی خواستار اتحاد مراجع ذیربط برای ساماندهی و برخورد با باغاتی که مراسمات جشن را به صورت مختلط برگزار می‌کنند، شد.


همچنین ببینید

برگزاری کارگاه یاوران امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود + تصاویر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از شاهرود، کارگاه آموزشی یاوران امر به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.