همایش امر به معروف و نهی از منکر در رودسر برگزار می شود

امام جمعه رودسر

همایش امر به معروف و نهی از منکر در رودسر برگزار می شود

حجت الاسلام روحانی با اشاره به همایش امر به معروف و نهی از منکر با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین گفت: برنامه ریزی‌های لازم جهت برگزاری این همایش شهرستانی در دهه اول محرم انجام شود تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از رودسر، حجت الاسلام تقی روحانی، امام جمعه رودسر (۱۱ شهریور) در نشست امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان با اشاره به تقارن دهه امر به معروف و نهی از منکر با هفته دفاع مقدس از تشکیل ستاد اجرایی دهه امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان خبر داد و گفت: باید زمینه‌های لازم جهت جلب مشارکت فراگیر مردم در برنامه‌های طلایه داران و یادآوران ایجاد شود.

وی با اشاره به برگزاری تجمعات در جهت تاثیرگذاری برنامه‌های تبلیغی و تذکر لسانی اظهار کرد: باید از فضای معنوی محرم جهت تبیین قانون حمایت از آمران به معروف و فراگیرشدن این فریضه معنوی در جامعه بهره گرفته شود.

حجت الاسلام روحانی با اشاره به نامگذاری‌های دهه امر به معروف و نهی از منکر گفت: باید تلاش شود تا برنامه‌ها متناسب با نامگذاری ایام برگزار شود.

وی با اشاره به همایش امر به معروف و نهی از منکر با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین گفت: برنامه ریزی‌های لازم جهت برگزاری این همایش شهرستانی در دهه اول محرم انجام شود تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

امام جمعه رودسر ادامه داد: در تمام سخنرانی‌ها و برنامه‌های عزاداری ماه محرم باید به امر به معروف و نهی از منکر پرداخته شده و محور سخنرانی‌ها باشد.

وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم تداوم دهده راه امام حسین (علیه السلام) و سایر ائمه معصوم (علیهم السلام) هستند تصریح کرد: شهدای مدافع حرم برای امر به معروف و نهی از منکر وارد میدان شدند و باید به این مهم توجه ویژه‌ایی داشته باشیم.

لینک خبر


همچنین ببینید

آمران به معروف در مشهد بیش از نیم میلیون تذکر لسانی دادند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف سید عبدالله ارجائی روز چهارشنبه در گفت و گو با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.