بیانیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور پیرامون مشکلات برخی مؤسسات مالی و اعتباری و طرح مطالبات به حق سپرده گذاران

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان

طرح یاوران معروف در کردستان اجرا می شود

رحمان غریبی از اجرای طرح یاوران معروف با هدف ترویج این فریضتین در سطح اداره کل وادارات تابعه استان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ رحمان غریبی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان به خبرنگار خبرگزاری شبستان از سنندج اظهار کرد: اجرای طرح تذکر لسانی و نوشتاری با عنوان یاوران معروف ویژه کارکنان دولت است که در راستای مقابله‎ای برای برخورد با ناهنجاری‎ها و فسادهای اجتماعی اجرا می شود.

وی ادامه داد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری امر به‌ معروف یعنی همه‌ مؤمنان در هر نقطه‌ای از عالم که هستند، موظفند جامعه را به‌ سمت نیکی، به‌سمت معروف، به‌ سمت همه‌ کارهای نیکو حرکت دهند و نهی از منکر یعنی همه را از بدی‌ها، از پستی‌ها، از پشتی‌ها دور بدارند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان عنوان کرد: همکارانی که تمایل به ثبت نام در گروه های طرح (یاوران معروف) ویژه دستگاه های اجرایی را دارند، بایستی با تکمیل فرم شماره ٢ و نیز ارسال فتوکپی تمام صفحات شناسنامه، کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی و ٢ قطعه عکس ٣*۴ به دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل تحویل دهند.

غریبی، با تاکید بر اینکه فریضه امر به معروف فریضه ای نه تنها فردی بلکه اجتماعی است افزود: جامعه اسلامی باید خود آمر به معروف و ناهی از منکر باشد و همه نظارت همگانی را وظیفه خود بداند.

وی خاطر نشان کرد: اجرای این طرح تلنگری برای یاداوری موضوع امر به معروف و نهی از منکر است و اینکه یادمان باشد یکی از واجبات دینی امر به معروف و نهی از منکر است که متاسفانه در طول تاریخ این فریضه مظلوم مانده است.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف مسئولان باید با جذب حداکثری صورت گیرد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف مهدی چمران، قائم مقام جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب اسلامی (جمنا) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.