امر به معروف و نهی از منکر در قیام امام حسین(علیه السلام) برای جوانان تبیین شود

فرماندار رودسر

امر به معروف و نهی از منکر در قیام امام حسین(علیه السلام) برای جوانان تبیین شود

جانبازی گفت: جوانان ما بدانند که امام حسین(علیه السلام) برای برپایی امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد و بکوشیم تا این مسئله بین جوانان ما نهادینه گردد.

 

به گزارش پایگاه خیری فرنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، امیر جانبازی، فرماندار شهرستان رودسر، ۱۳ شهریور در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان، ضمن بیان تبریک به مناسبت اعیاد سعید و فرخنده قربان و غدیر و آغاز هفته امامت و ولایت، اظهار کرد: پیگیری رشد، توسعه و پیشرفت شهرستان بر اساس اصول و شئونات اسلامی از سیاست های مدیریت اجرایی شهرستان می باشد.

وی خاطرنشان کرد: در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، ما باید همواره قانون را مد نظر داشته باشیم و به استناد موارد قانونی عمل کنیم.

جانبازی با اشاره به در پیش بودن ایام محرم، گفت: باید با برنامه ریزی صحیح و مدون مراسم این ماه پر خیر و برکت ساماندهی شود.

فرماندار شهرستان رودسر تصریح کرد: به گونه ای عمل نماییم که جلوی خرافه گرایی و خرافه پرستی گرفته شود و جوانان ما بدانند که امام حسین(علیه السلام) برای برپایی امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد و بکوشیم تا این مسئله بین جوانان ما نهادینه گردد.

لینک خبر


همچنین ببینید

فرهنگ‌سازی امر به معروف و نهی از منکر رسالت آحاد جامعه است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری شبستان از سنندج محمود الله مرادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.