دبیر ستاد امربه معروف ونهی از منکر کشور در بخش پایانی سخنان خود گفت: در نهایت برای احیاء فریضتین باید مردم درصحنه بیایند و این واجب فراموش شده را احیاء کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

مردم بیایند و امر به معروف و نهی از منکر را احیاء کنند

حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد زرگر گفت: در نهایت برای احیاء فریضتین باید مردم درصحنه بیایند و این واجب فراموش شده را احیاء کنند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگسرای معروف؛ حجت الاسلام و المسلمین‌ سیداحمد زرگر در نشست دو روزه روابط عمومی های ستاد های امر به معروف و نهی از منکر سراسر کشور گفت : رابطین ما در استانها باید بتوانند مجوعه استان را فعال و از بودجه فرهنگی سایر ادارات و دستگاه ها استفاده کنند چرا که ستاد امر به معروف و نهی از منکر، طبق قانون ، ستاد هماهنگی و اجرایی است.

وی با اشاره به اینکه صدا و سیما با ستاد هماهنگ است و ما باید بتوانیم محتوا و خوراک خوب و مناسب به آنها جهت پخش بدهیم افزود: یکی از مهمترین فعالیت های روابط عمومی ها تولید همین محتواها با استفاده از ظرفیت های مبلغین استانی است.

حجت الاسلام و المسلمین‌ زرگر با اشاره به اینکه ما در سالهای گذشته چند مشکل اساسی داشتیم ، اظهار داشت: مهمترین آن نداشتن قانون بود که با پیگیری مجدانه ما و با تصویت قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر این مسئله حل شد ، پس از آن تدوین دستور العمل اجرایی آن بود که این نیز با تدابیر ریاست ستاد حل شد. مسئله بعدی، بحث بودجه مستقل بود که این موضوع هم به فضل الهی در سال جاری حل می شود.

وی با اشاره به اینکه کار ما مجموعه ای از هماهنگی های بین بخشی و سیاست گذاری در حوزه امر به معروف و نهی از منکر است گفت: شما روابط عمومی ها تا می توانید از این ظرفیت بین بخشی سایر دستگاه ها استفاده کنید.

وی با اشاره به ماده ۲۳ قانون حمایت از امران به معروف و ناهیان از منکر که اجازه استفاده از بودجه فرهنگی سایر دستگاه ها را می دهد، خواستار پیگیری مسئولین ستاد های استانی از سایر ادارات و نهاد ها شد.

دبیر ستاد امربه معروف ونهی از منکر کشور در بخش پایانی سخنان خود گفت: در نهایت برای احیاء فریضتین باید مردم درصحنه بیایند و این واجب فراموش شده را احیاء کنند.


همچنین ببینید

برگزاری همایش امر به معروف و نهی از منکر در حوزه بسیج کوثر قم

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از قم، همزمان با فرارسیدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.