اعلان برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر

معاون فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان

اعلان برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر

بیات با اعلان برنامه های هفته امربه معروف و نهی از منکر یکی از برنامه های این هفته را اشاعه فرهنگ امر به معروف و تذکر لسانی عنوان کرد و گفت: نشست‌های علمی و دانشگاهی در این راستا با محوریت جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از همدان، محمدجواد بیات معاون فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه در جلسه ستاد هماهنگی شئون و مناسبت‌های مذهبی با اشاره به آغاز هفته امر به معروف و نهی از منکر، همزمان با اول محرم ابراز کرد: برپایی نماز در ۲۴ نقطه از استان با محوریت تشکل‌های مذهبی از جمله برنامه‌ها است.

بیات با اشاره به اینکه روز دوم هفته با عنوان ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر نام‌گذاری شده است، بر بازگشایی مدارس در این روز و نواخته شدن زنگ مدارس اشاره و بیان کرد: یک هزار و ۵۰۰ شورای امر به معروف و نهی از منکر استان در نواحی و مناطق ۱۹گانه استان برنامه دارند.

وی روز سوم از این هفته را، اشاعه فرهنگ امر به معروف و تذکر لسانی عنوان و اضافه کرد: نشست‌های علمی و دانشگاهی با محوریت جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

این مسؤول روز چهارم هفته امر به معروف و نهی از منکر را تأکید بر سلامت محیط اداری عنوان کرد و با اعلام اینکه ۱۳۶ شورای امر به معروف و نهی از منکر در سطح ادارات استان فعال است، گفت: برگزاری جلسات هم‌اندیشی در این روز از جمله برنامه‌ها است.

بیات به برپایی همایش امر به معروف و نهی از منکر هم اشاره کرد و گفت: تجلیل از فعالان امر به معروف و نهی از منکر از جمله برنامه‌ها است.

وی به تشکیل کمیسیون امور بانوان با محوریت ترویج امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: همایش با حضور بانوان برگزار می‌شود.

بیات سالم‌سازی محیط و کسب و کار و تقویت اقتصاد مقاومتی را از دیگر عناوین روزهای این هفته اعلام و ابراز کرد: با حدود ۵۰ هزار واحد صنفی فعالیت‌های فرهنگی خود را در این روز گسترش می‌دهند.

این مقام مسئول اظهار کرد: ۹ ستاد شهرستان در ۲۷ بخش و شهر موضوع امر به معروف و نهی از منکر را پیگیری می‌کنند.

نماینده ای از آموزش و پرورش نیز در این جلسه عنوان کرد: ساعت ۹:۳۰ پنجم مهر ماه همزمان باششم محرم الحرام همایش حسینی «احلی من العسل» با حضور بیش از هزار دانش آموز در حسینیه امام(ره) برگزار می‌شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف و نهی از منکر را باید اظهار کنیم

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری برنا، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر «حسن روحانی»، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.