پلیس بهترین اجرا کننده فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است

عضو مجلس خبرگان رهبري

پلیس بهترین اجرا کننده فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است

آيت الله مهدوي با تقدير از تلاش ها و زحمات نيروي انتظامي برای حفظ ارزش هاي اسلامي، اين نيرو را بهترين اجرا كننده فريضه امر به معروف و نهي از منكر در جامعه توصيف كرد.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت الله سید ابوالحسن مهدوی، در دیدار سردار مهدی معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان که همزمان با عید سعید غدیرخم برگزار شد، اظهار داشت: امروز همه شیعیان و پیروان ولایت به وجود افراد مومن، انقلابی و ولایتمدار در بین نیروهای نظامی و انتظامی افتخار می کنند و این خود نعمت بزرگی است که در عصر حاضر نصیب مردم ایران شده است.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اجرای معروفات و جلوگیری از منکرات در جامعه اسلامی بر عهده نیروی انتظامی قرار داده شده است، گفت: پلیس بهترین اجرا کننده فریضه امر به معروف و نهی از منکر است چرا که با زبان، عمل و رفتار خود مردم را به سمت رعایت قوانین اسلام در جامعه فرا می خواند.
امام جمعه موقت اصفهان با تقدیر از تلاش ها و زحمات پلیس اصفهان برای حفظ ارزش های اسلامی، عنوان داشت: نیروی انتظامی در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه یک سری ابتکاراتی داشته که بسیار قابل توجه است و بایستی دستگاه های دیگر از این سازمان الگو بگیرند.
آیت الله مهدوی بر حمایت و پشتیبانی علما و روحانیون از طرح ها و ماموریت های اثر گذار نیروی انتظامی، در راستای برقراری هرچه بیشتر امنیت جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی همواره بیشترین ارتباط و تعامل را با حوزه علمیه و مجموعه علما داشته که امیدواریم این همکاری ها بیشتر و بهتر ادامه داشته باشد.
لینک خیر


همچنین ببینید

مصادیق امر به معروف و نهی از منکر در مدارس عملیاتی شود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.