امر به معروف و نهى از منكر پشتوانه‌ای محکم برای حكومت اسلامي است

فرمانده انتظامي استان لرستان

امر به معروف و نهى از منکر پشتوانه‌ای محکم برای حکومت اسلامی است

سردار مهديان نسب خاطر نشان كرد : امر به معروف و نهى از منكر پشتوانه‌ای محکم برای حكومت اسلامي است و برای حفظ مصالح مردم و جامعه انسانی اين مهم ضروري است.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار مهدیان نسب در کمیته اجرایی امر به معروف و نهى از منکر گفت : بوسیله این دو راه امن می توان، داد ستمدیدگان ستانده و زمین آباد شود.

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهى از منکر برجسته ترین، بارزترین و گرامى ترین واجب در بین همه واجبات مى باشند، افزود : هدف تمام انبیاء و اولیاء اصلاح جامعه بشرى بوده و مؤثرترین ابزار براى رسیدن به این هدف بزرگ امر به معروف و نهى از منکر است.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد : امر به معروف و نهى از منکر پشتوانه‌ای محکم برای حکومت اسلامی است و برای حفظ مصالح مردم و جامعه انسانی این مهم ضروری است.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه خدای متعال بر برادری و اتحاد در پرتو توحید سفارش کرده است ، اظهار داشت : امر به معروف و نهی از منکر کنندگان رستگارانند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر اینکه کسانی به بهانه های مختلف قانون‌شکنی می کنند، تصریح کرد : بدانند که تخلف از قانون و خروج از مدار قانونی برای مقابله با هر چیزی که به نظر انسان منکر می‌آید، بدون اجازه حکومت جرم است.

سردار مهدیان نسب در پایان گفت : به همه ما سفارش شده است که همه را به کارهای صحیح امر و از کارهای بد نهی کنیم.


همچنین ببینید

عواقب امر به معروف و نهی از منکر متوجه تک تک افراد جامعه می شود

حضرت علی (علیه السلام) درباره امر به معروف و نهی از منکر می فرمایند: «همه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.