خبرنگاران پیش‌قراول امر به‌ معروف و نهی از منکر هستند

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، رضا صفری مسؤول بسیج رسانه استان اصفهان در نشست خبری جشنواره تولیدات رسانه‌ای ۱۲۰ ثانیه اظهار کرد: امر به‌ معروف و نهی از منکر جزو مواردی است که بر همه واجب است و در تمام طول شبانه‌روز نیز ادامه دارد.

وی با بیان این که ما انسانی بی‌تفاوت نسبت به موضوعات پیرامونی خود نداریم؛ بیان کرد: درجه حساسیت و اولویت‌بندی‌ها متفاوت است ولی انسان بی‌تفاوت نداریم، خبرنگاران به بالاترین نحو نسبت به موضوعات مختلف که برای منافع دینی و انسانی و ملی که ارزش‌افزوده دارد و یا مخاطره به همراه دارد حساس هستند و ما نمی‌توانیم نسبت به اتفاقات پیرامون خود بی‌تفاوت باشیم.

این مقام مسؤول شرایط جامعه را حساس دانست و مطرح کرد: با توجه به این موضوعات، سازمان بسیج رسانه بدون هیچ‌گونه اماواگر در خصوص این موضوع به دعوت مجمع رهروان امر به‌ معروف و نهی از منکر لبیک گفت.

وی در ادامه گفت: خبرنگاران پیش‌قراول امر به‌ معروف و نهی از منکر هستند، کاری که رسانه‌ها انجام می‌دهند مصداق کامل امر به‌ معروف و نهی از منکر است، باید بتوانیم از این جشنواره یک پلی برای احیای فرهنگ ایجاد کنیم بقیه اقشار جامعه به علت حساسیت اصحاب رسانه در موضوع امر به‌ معروف و نهی از منکر حساسیت پیدا می‌کنند.

مسؤول خبری و اطلاع‌رسانی جشنواره تولیدات رسانه‌ای ۱۲۰ ثانیه‌ای در پایان مطرح کرد: امیدوارم این موج از اصفهان در کل کشور فراگیر شود، در استان اصفهان و کشور دیگر نباید کسی باشد که بعد از برگزاری جشنواره بگوید که اثراتی داشته‌ام ولی در خصوص جشنواره آگاه نبودم، از فعال‌ترین رسانه‌ها در بحث امر به‌ معروف و نهی از منکر و پوشش جشنواره، تقدیر می‌کنیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.