امر به معروف جامعه را در برابر تهاجم دشمنان مستحکم می کند

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان

امر به معروف جامعه را در برابر تهاجم دشمنان مستحکم می کند

آیت الله طباطبایی نژاد از فعالیت های صورت گرفته در ستاد امر به معروف و نهی از منکر تشکر کرد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر جامعه را در مقابل تهاجم دشمنان مستحکم می کند.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری رسا، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان که با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه های عضو در دفتر نماینده ولی فقیه در استان تشکیل شد، بر لزوم همدلی و همکاری دستگاه های مختلف جهت اجرایی شدن قانون امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر جامعه را در مقابل تهاجم دشمنان مستحکم می کند.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان این مطلب که امر به معروف و نهی از منکر دو فریضه الهی و وظیفه همگان است، تصریح کرد: ساماندهی باغ تالارهای استان جز با همکاری همه دستگاه های ذیربط میسر نخواهد شد.

نماینده مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: برای اجرا کردن قانون امر به معروف و نهی از منکر نباید از چارچوب قانون خارج شد؛ از این رو باید برای مقابله با ناهنجاریهای موجود در باغ تالارها، از مجاری قانونی اقدام کرد.

در این جلسه، رسول زرگر پور، استاندار اصفهان نیز ضمن تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان به صورت علمی، پژوهشی، منطقی و منظم کار را دنبال می کند و استانداری نیز در حد ممکن کمک های لازم را انجم خواهد داد.

وی از تصویب در اختیار قرار دادن یک نفر از نیروهای آموزش و پرورش به ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر شهرستانها در شورای آموزش و پرورش خبر داد و گفت: استانداری به عنوان نماینده دولت بر اجرایی شدن امر به معروف و نهی از منکر تأکید دارد و معتقدیم شرایط کنونی، درخور مردم استان اصفهان نیست.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام عبدالهی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان به ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته پرداخت و برگزاری جلسات منظم ستاد در شهرستانها و مشخص شدن نحوه آموزش ضابطان قضائی را از دستور کارهای این جلسه عنوان کرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

بیان نامناسب در تذکر لسانی دافعه ایجاد می‌کند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از  ایکنا از فارس، جلسه ستاد امر به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.