برگزاری آموزش‌های عقیدتی سیاسی با محوریت امر به معروف ونهی از منکر در زاهدان

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، آموزشهای عقیدتی سیاسی با محوریت امر به معروف ونهی از منکر در زاهدان برگزارشد، حجت الاسلام علی نقی طهرانی زاده در جمع بسیجیان پاسداران شرکت کننده در این دوره‌ها با بیان اینکه کلاس عاشورایی امام حسین برترین الگو برای همگان است اظهار کرد: ابا عبدالله الحسین(علیه السلام) با قیام و انقلابی که کردند در بین همه فرق اسلامی، مذاهب اسلامی مطرح کردند درس‌های نهضت این امام همام برای ملت‌های مسلمان اسوه و سیره است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: وقایع و رخ داده‌ای کربلا از نگاه امروز بشری دارای دو نگاه کژی‌ها و زشتی‌ها است که مایه عبرت شد و ما باید همیشه از آن عبرت بگیریم افرادی که درصدد حکومت بر جامعه بشری‌اند باید ظلم را کنار بگذارند و حیات بشری را در جایگاه واقعی و حقیقی فطرت پاک بشر قرار دهند.

طهرانی‌زاده محبت به اهل بیت(علیهم السلام) را عشق به خدا، جهاد در راه خدا و اخلاق نیکو بیان و افزود: امام حسین(علیه السلام) در قیام کربلا دنبال سه هدف بودند، اصلاحات در دین مداری، عمل و احیای هدف جدش، امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان رفتار با هم نوع و موجودات بر اساس سیره پیامبر، شجاعت، ایثار، توکل بر خدا، اخلاص و عمل به آموزه های دینی را از مهم ترین اهداف قیام امام حسین(علیه السلام)برشمرد.

وی با اشاره به اینکه امر به معروف ونهی از منکر سیره حرکتی امام بود و انقلاب اسلامی شعار هیهات من ذله ابی عبدالله است، امام حسین(علیه السلام) است که به واسطه الگو زیبا جای خود را در جهان سوم وکشورهای اسلامی رقم زده است.

این مسؤول بیان کرد: امروز امنیتی که به برکت سپاه و ولی فقیه داریم در سایه امر به معروف ونهی از منکر است، امروز آمریکا بزرگترین منکر است بزرگترین معروف انقلاب اسلامی است.

وی اذعان داشت: پاسداران بسیجیان با حفاظت از بزرگترین معروف هوشمندانه در سنگرهای حراست و پاسداری مقتدرانه از همیشه ایستادگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: سپاه در فضای انقلابی گری گفتمان علوی، نبوی فاطمی رشد کرده وچون دوران طلایی دفاع مقدس که با توکل بر خدا متوسل بر اهل بیت وسر بند یا زهرا پیش رفتیم امروز سپاه در فضای اعتقادی عمل و اقدام می‌کند.

لینک خبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.