فضای مجازی فرصتی مغتنم برای اشاعه فرهنگ حجاب

نمایشگاه رسانه های دیجیتال؛

فضای مجازی فرصتی مغتنم برای اشاعه فرهنگ حجاب

مسؤول غرفه «من حجاب را دوست دارم» گفت: با حضور در فضای مجازی می توان مباحث مختلف از جمله اشاعه ی فرهنگ حجاب را با صرف کمترین هزینه، انرژی و وقت در جهان اشاعه داد.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری رسا، هانیه اسماعیلی مسؤول غرفه «من حجاب را دوست دارم»، اظهار داشت: «من حجاب را دوست دارم» یک کمپین مردمی است و وابسته به هیچ مؤسسه، نهاد دولتی و غیردولتی نیست.

اسماعیلی هدف اصلی از تشکیل این جنبش را گسترش امر حجاب در جامعه با صرف کمترین هزینه، انرژی و وقت عنوان کرد و بیان داشت: افرادی که علاقه مند به امر به معروف هستند می توانند در این کمپین با حضور در فضای مجازی فعالیت داشته باشند.

مسؤول غرفه «من حجاب را دوست دارم» با بیان اینکه این کمپین در تلگرام و ایسنتاگرام فعالیت های گسترده ای را صورت داده است، ادامه داد: کاربران این کمپین بیش از ۹۰ هزار نفر هستند و حتی افرادی را شامل می شود که به تازگی به دین مبین اسلام مشرف شده اند.

وی استفاده از فضای مجازی را برای گسترش امر به معروف هایی نظیر حجاب بسیار مؤثر برشمرد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه این کمپین توانسته جایگاه خوبی میان کاربردان داخلی و خارجی داشته باشد.

لینک خبر


همچنین ببینید

نقش مکمل رسانه در امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ،سردار  قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.