نقش بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی تعیین‌کننده است

امام جمعه بندر دیر

نقش بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی تعیین‌کننده است

حجت الاسلام حسینی گفت: نقش بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی تعیین‌کننده است و ترویج تفکر بسیجی، عملیاتی کردن امر به معروف و نهی از منکر در مقابل منکرات جامعه است.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دیر، حجت الاسلام سید علی حسینی پیش از ظهر امروز به مناسبت آغاز هفته بسیج در دیدار با جمعی از فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت و بسیجیان اظهار داشت: امروز بسیج مرزها را در نوردیده و الگویی برای دیگر کشورهای منطقه و جهان شده است.

وی تمام افراد دارای تفکر و روحیه بسیجی را جزء مجموعه بسیج قلمداد کرد و افزود: اگر تفکر و فرهنگ بسیجی در نهادها و ادارات ما گسترش یابد و افراد در محل کار خود روحیه انقلابی و جهادی داشته باشند کمک بزرگی برای نظام اسلامی ما خواهد بود.

امام جمعه دیر تصریح کرد: راه تقویت نظام اسلامی و تحقق دیدگاه‌های رهبری در جامعه و عملیاتی‌شدن شعار اقتصاد مقاومتی و کاهش وابستگی و افزایش تولیدات داخلی و کیفیت‌بخشی به آنها از مسیر ترویج تفکر بسیجی است.

حسینی اضافه کرد: حضور بسیج در دوران دفاع مقدس پرمعنا و حیاتی بود و بعدها در عرصه سازندگی و کمک به دارو و درمان مردم و طرح‌های واکسیناسیون چشمگیر بوده است.

وی نقش بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی را تعیین‌کننده برشمرد و گفت: شناسایی سرمایه‌گذاران و افراد متمکن برای راه‌اندازی کارگاه‌های زودبازده اشتغال‌زا می‌تواند کمک خوبی به عملیاتی‌شدن منویات مقام معظم رهبری باشد.

امام جمعه دیر با تقدیر از فعالیت‌های سپاه و بسیج در عرصه‌های مختلف در طول سال افزود: با این حال نباید تنها به برگزاری یادواره‌های شهدا بسنده کنیم بلکه در کنار آن برای مفاسد اجتماعی و آسیب‌هایی که امروز در جامعه جوانان ما را تهدید می‌کند نیز باید برنامه داشته باشیم.

وی با تأکید بر لزوم عمل به شعار انقلابی‌گری بیان کرد: اگر می‌خواهیم تفکر بسیجی در جامعه همگانی شود و پایگاه‌های بسیج رونق بگیرد نباید در مقابل ناهنجاری‌های جامعه ساکت باشیم و بی‌تفاوت عبور کنیم.

حسینی بیان کرد: بسیجیان ما امروز باید در تمامی عرصه‌های فعال باشند همان گونه که شهید حججی هم پاسدار و هیاتی بود و هم کار فرهنگی انجام می‌داد.

وی گفت: ترویج تفکر بسیجی، عملیاتی‌کردن امر به معروف و نهی از منکر در مقابل منکرات جامعه و ارتباط‌گیری مستمر با بسیجیان در طول سال باید دنبال شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

حفظ انقلاب و اسلام از بزرگ ترین معروفات جامعه است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.