مسابقه کتابخوانی امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد

رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت(س)

مسابقه کتابخوانی امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد

حجت الاسلام علی فتح الله زادهگفت: مسابقه کتابخانی امر به معروف و نهی از منکر در آستان کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ حجت الاسلام علی فتح الله زاده رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) گفت: مسابقه کتابخانی امر به معروف و نهی از منکر در آستان کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.

وی با اشاره مسابقه کتابخوانی امر به معروف و نهی از منکر را مد نظر قرار داد و اظهار داشت: مسابقه کتابچه امر به معروف و نهی از منکر از روز نخست محرم آغاز و تا آخر ماه صفر ادامه داشت که به صورت عمومی بین همه اقشار مختلف برگزار شد، اما برخی مراکز مانند دبیرستان ها به طور ویژه دراین مسابقه دیده شده اند.

وی به نحوه اطلاع رسانی مسابقه اشاره کرد و افزود: اطلاع رسانی برای ثبت نام مسابقات به صورت میدانی و نصب پوستر یا به صورت اعلامی به مراکزی مانند آموزش پرورش برای حضور دانش آموزان انجام شد.

رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) نحوه ثت نام و برگزاری مسابقه امر به معروف و نهی از منکر را مد نظر قرار داد و تصریح کرد: نحوه ثبت نام مسابقه به صورت ارسال پاسخنامه به همراه مشخصات فردی بوده که بعد از ارسال آن و تصحیح پاسخنامه، قرعه کشی انجام و به ۲۰ نفر از شرکت کنندگان هدایایی اهدا می شود.

«حجت الاسلام فتح الله زاده» ابراز کرد: اعلام برندگان مسابقه کتاب خوانی امر به معروف و نهی از منکر بعد از تصحیح پاسخنامه در نخستین مناسبت بعد ازماه صفر خواهد بود.

لینک خبر


همچنین ببینید

دعوت به نیکی و بازداشتن از بدی، وظیفه شرعی و اخلاقی انسان است

به گزارش  خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،مجید یزدان‌پناه، مدیرکل آموزش و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.