نباید امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کم رنگ شود

در همایش آئینه ی بی غبار مطرح شد:

نباید امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کم رنگ شود

همایش آئینه ی بی غبار به همت حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی بسیج دانشجویی و کانون های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از ایسکانیوز؛ دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در این همایش ضمن تاکید بر لزوم جدی گرفتن مساله امر به معروف و نهی از منکر گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر کردیم و ترکش هم خوردیم اشکال ندارد.

دکتر علیرضا حسنی ضمن برشمردن برکات امر به معروف و نهی از منکر گفت: غفلت از امر به معروف و نهی از منکر موجب زیاد شدن آدم های نابسامان در جامعه می شود.

در ادامه ی این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان گفت: مساله امر به معروف و نهی از منکر یک مساله نظارتی در حد عالی است و شان جامعه انسانی ما را حفظ می کند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد شیدایی از حوزه علمیه بیرجند که سخنران مدعو این همایش بود نیز ضمن بیان سبک هدایت قرآنی گفت: به منظور تحقق جامعه توحیدی باید هم افزایی اجتماعی تقویت بشود و با این نگاه اولویت های ما تغییر می کند.

حجت الاسلام شیدایی افزود: مساله امر به معروف و نهی از منکر بسیار با اهمیت است و خیرات و برکات زیادی برای خیر و سعادت و تکامل جامعه دارد تصورمان از امر به معروف و نهی از منکر نباید محدود به یک امر جزئی بشود.

لینک خبر


همچنین ببینید

پنجمین همایش بین المللی قیام تاریخی عاشورا از دیدگاه اهل سنت

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، پنجمین همایش بین المللی قیام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.