اجرای صحیح امر به معروف و نهی از منکر ضامن برقراری امنیت پایدار است

امام جمعه گناباد

اجرای صحیح امر به معروف و نهی از منکر ضامن برقراری امنیت پایدار است

حجت الاسلام صادقی نسب با تأکید بر اهمیت فریضه امر به معروف گفت: با اجرای صحیح امر به معروف و نهی از منکر می توان امنیت پایدار را برقرار کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگسرای معروف؛ به نقل از صبح توس، حجت الاسلام محمد صادقی نسب امام جمعه گناباد در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک واجب پر اهمیت است و منشاء آن پیامبران بوده اند.

وی افزود: تمامی سختی هایی که پیامبران ما دیده اند در راستای هشدار به مردم نسبت به گناهان بوده که فاسقان تحمل این گونه راهنمایی ها را نداشته اند و کسی که این کار را می کند راه انبیاء را انجام داده است.

امام جمعه گناباد گفت: نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی به وظایف خود به خوبی عمل می کنند ولی با اجرای درست امر به معروف و نهی از منکر می توان امنیت پایدار را برقرار کند.

وی افزود: امروز باید به همه امر به معروف آموزش داده شود زیرا کسب روی حلال می تواند خیلی از مشکلات جامعه را حل کند و امر به معروف و نهی از منکر متعلق به قشر خاصی نیست و همه باید در این کار نقش داشته باشند.

حجت الاسلام صادقی نسب تصریح کرد: مدیران باید دقت داشته باشند که اگر در مجموعه آن ها کارمندی کم کاری و یا درست کار نمی کند وظیفه دارند او را امر به معروف کنند.


همچنین ببینید

باید ها و نباید های امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از شهرآرا آنلاین – ملیحه ابراهیمی یزدی| همان گونه که دیگران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.