روز امر به معروف در پلیس اصفهان نامگذاری شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان

روز امر به معروف در پلیس اصفهان نامگذاری شد

سردار معصوم بیگی گفت: دوشنبه هر ماه در تمام بخش‌های پلیس استان به عنوان روز امر به معروف و نهی از منکر اختصاص یافت.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری موج از اصفهان ، سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: یکی از اقدامات این فرماندهی امر به معروف و نهی از منکر است و به همین سبب دوشنبه هر ماه در همه بخش‌های پلیس استان به عنوان روز امر به معروف و نهی از منکر اختصاص یافت.

وی با اشاره به ویژگی‌های فرهنگی، هنری، علمی تاریخی، گردشگری و ارزشی استان اصفهان افزود: اصفهان به لحاظ اینکه پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی نام گرفته و به لحاظ وجود شهدای شاخص و علمای بزرگ و ویژگی فرهنگ‌پروری مردم آن کار فرهنگی کردن در این خطه بسیار وسیع و گسترده است.

سردار مهدی معصوم بیگی به برپایی دوره‌های بصیرت‌افزایی برای کارکنان و خانواده‌های آنها اشاره کرد و گفت: تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری و نحوه عملی کردن تدابیر معظم له، راه‌اندازی مرکز مشاوره خانواده‌ها و کارکنان و ترویج دفاع مقدس در بین کارکنان از دیگر اقدمات فرهنگی این فرماندهی است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ناجا، جمع آوری زندگی‌نامه و وصیت‌نامه شهدای ناجا در ۶ جلد، تقویت روحیه انقلابی و معنوی در بین کارکنان، تولید محتواهای آموزشی، آسیب‌شناسی فضای مجازی و تکریم کارکنان و خانواده‌های آنها را به عنوان دیگر اقدامات فرهنگی صورت گرفته در درون پلیس استان برشمرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

بیان نامناسب در تذکر لسانی دافعه ایجاد می‌کند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از  ایکنا از فارس، جلسه ستاد امر به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.