روز امر به معروف در پلیس اصفهان نامگذاری شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان

روز امر به معروف در پلیس اصفهان نامگذاری شد

سردار معصوم بیگی گفت: دوشنبه هر ماه در تمام بخش‌های پلیس استان به عنوان روز امر به معروف و نهی از منکر اختصاص یافت.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری موج از اصفهان ، سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: یکی از اقدامات این فرماندهی امر به معروف و نهی از منکر است و به همین سبب دوشنبه هر ماه در همه بخش‌های پلیس استان به عنوان روز امر به معروف و نهی از منکر اختصاص یافت.

وی با اشاره به ویژگی‌های فرهنگی، هنری، علمی تاریخی، گردشگری و ارزشی استان اصفهان افزود: اصفهان به لحاظ اینکه پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی نام گرفته و به لحاظ وجود شهدای شاخص و علمای بزرگ و ویژگی فرهنگ‌پروری مردم آن کار فرهنگی کردن در این خطه بسیار وسیع و گسترده است.

سردار مهدی معصوم بیگی به برپایی دوره‌های بصیرت‌افزایی برای کارکنان و خانواده‌های آنها اشاره کرد و گفت: تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری و نحوه عملی کردن تدابیر معظم له، راه‌اندازی مرکز مشاوره خانواده‌ها و کارکنان و ترویج دفاع مقدس در بین کارکنان از دیگر اقدمات فرهنگی این فرماندهی است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ناجا، جمع آوری زندگی‌نامه و وصیت‌نامه شهدای ناجا در ۶ جلد، تقویت روحیه انقلابی و معنوی در بین کارکنان، تولید محتواهای آموزشی، آسیب‌شناسی فضای مجازی و تکریم کارکنان و خانواده‌های آنها را به عنوان دیگر اقدامات فرهنگی صورت گرفته در درون پلیس استان برشمرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

حفظ انقلاب و اسلام از بزرگ ترین معروفات جامعه است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.