شهدا از معروفات ما در جامعه هستند

جانشين ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان تهران:

شهدا از معروفات ما در جامعه هستند

سردار بوربورثانی اظهار داشت: يكي از معروفات ما در جامعه شهدا هستند که ما در معرفي آنها كوتاهي كرديم.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از ایثار، سردار غلامرضا بوربورثانی در جلسه امر به معروف و نهی از منکر که با حضور نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، احمدیان دبیرستاد اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران استان تهران در محل این بنیاد شهید برگزار شد اظهار داشت: یکی از معروفات ما در جامعه شهدا هستند که ما در معرفی آنها کوتاهی کردیم.

وی با اشاره به لزوم معرفی شهدا افزود: ما نتوانستیم به خوبی معروفات را معرفی کنیم، در جامعه ما خیلی از معروفات وجود دارد که باید جاری و ساعی شود.

جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران با بیان اینکه بنیاد شهید معدن معروفات است تصریح کرد: شهدا بهترین الگوی جامعه هستند که باید منش، روش رفتاری و زندگی شهدا به عنوان الگوی نسل حاضر و نسل آینده ثبت و ضبط شود.

بوربورثانی با اشاره به اینکه ساماندهی و سازماندهی تشکل وظیفه ستاد امر به معروف است گفت: در بنیاد شهید هیچ‌گونه دغدغه‌ای نداریم، ولی با توجه به اینکه این واجب یعنی شهدا در جامعه فراموش شده به این اداره آمدیم تا تلاش کنیم که در اجرای این فریضه الهی کوشاتر باشیم.

لینک خبر


همچنین ببینید

از امر به معروف و نهی از منکر لبخندی تا خدایی شدن در گردرش عراق

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از شاهرود، در یادواره شهدای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.