تجلیل از نخبگان مازندران در حوزه امر به معروف و نهی از منکر برگزار می شود

جانشین معاونت فرهنگ، تحقیقات و آموزش ستاد امربه معروف و نهی از منکر مازندران

تجلیل از نخبگان مازندران در حوزه امر به معروف و نهی از منکر برگزار می شود

فوقی از اعلام فراخوان تجلیل از نخبگان دیار علویان در این حوزه خبر داد و تصریح کرد: آخرین مهلت معرفی افراد نخبه و شایسته به همراه مستندات، اول بهمن ماه است.

 

به گزارش پابگا خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری بسیج مازندران، محمد فوقی جانشین معاونت فرهنگ، تحقیقات و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران گفت: به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) که «امر به معروف و نهی از منکر هم مسئولیت شرعی و هم مسئولیت انقلابی و سیاسی شماست» بنابراین جهت اجرای این فریضه الهی و ملی، باید اهتمام داشت.

وی با تاکید بر اینکه حضرت امام حسین(علیه السلام) بهترین الگو و مروج آمران به معروف و ناهیان از منکر در جامعه محسوب می شوند، اظهار کرد: تجلیل از نخبگان مازندران در حوزه امر به معروف و نهی از منکر در زمینه های مختلف اعتقادی، عبادی، اخلاقی، سیاسی، فرهنگی، هنری، علمی، دینی، اقتصادی، قضایی، نظامی و امنیتی، اداری، محیط زیست، ورزش و بخش ویژه، صورت می گیرد.

فوقی بیان کرد: بخش ویژه شامل معرفی شهدا و جانبازان امر به معروف و نهی از منکر «زندگینامه، وصیت نامه، خاطره، عکس و فیلم» می شود.

وی ابراز کرد: ساری، میدان امام خمینی(رحمت الله علیه)، مجتمع فرهنگی هنری ارشاد، طبقه دوم، دبیرخانه معاونت فرهنگ، تحقیقات و آموزش امر به معروف و نهی از منکر مازندران(معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران)، نشانی دبیرخانه است.

فوقی گفت: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۳۳۳۶۶۸۴۹، ۳۳۳۵۸۵۷۶ و ۳۳۳۶۸۴۷۰، تماس حاصل نمایند.

وی اظهار کرد: آخرین مهلت معرفی افراد نخبه و شایسته به همراه مستندات مربوط از سوی دستگاه های دولتی و غیردولتی، موسسات، بانک ها و … تاریخ اول بهمن ماه، است.

فوقی یادآور شد: تجلیل از نخبگان مازندران در حوزه امر به معروف و نهی از منکر به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، معاونت قرآن و عترت و معاونت فرهنگ، تحقیقات و آموزش امر به معروف و نهی از منکر استان و همچنین ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد دیار علویان، برگزار می شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

حفظ انقلاب و اسلام از بزرگ ترین معروفات جامعه است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.