تجلیل از نخبگان مازندران در حوزه امر به معروف و نهی از منکر برگزار می شود

جانشین معاونت فرهنگ، تحقیقات و آموزش ستاد امربه معروف و نهی از منکر مازندران

تجلیل از نخبگان مازندران در حوزه امر به معروف و نهی از منکر برگزار می شود

فوقی از اعلام فراخوان تجلیل از نخبگان دیار علویان در این حوزه خبر داد و تصریح کرد: آخرین مهلت معرفی افراد نخبه و شایسته به همراه مستندات، اول بهمن ماه است.

 

به گزارش پابگا خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری بسیج مازندران، محمد فوقی جانشین معاونت فرهنگ، تحقیقات و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران گفت: به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) که «امر به معروف و نهی از منکر هم مسئولیت شرعی و هم مسئولیت انقلابی و سیاسی شماست» بنابراین جهت اجرای این فریضه الهی و ملی، باید اهتمام داشت.

وی با تاکید بر اینکه حضرت امام حسین(علیه السلام) بهترین الگو و مروج آمران به معروف و ناهیان از منکر در جامعه محسوب می شوند، اظهار کرد: تجلیل از نخبگان مازندران در حوزه امر به معروف و نهی از منکر در زمینه های مختلف اعتقادی، عبادی، اخلاقی، سیاسی، فرهنگی، هنری، علمی، دینی، اقتصادی، قضایی، نظامی و امنیتی، اداری، محیط زیست، ورزش و بخش ویژه، صورت می گیرد.

فوقی بیان کرد: بخش ویژه شامل معرفی شهدا و جانبازان امر به معروف و نهی از منکر «زندگینامه، وصیت نامه، خاطره، عکس و فیلم» می شود.

وی ابراز کرد: ساری، میدان امام خمینی(رحمت الله علیه)، مجتمع فرهنگی هنری ارشاد، طبقه دوم، دبیرخانه معاونت فرهنگ، تحقیقات و آموزش امر به معروف و نهی از منکر مازندران(معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران)، نشانی دبیرخانه است.

فوقی گفت: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۳۳۳۶۶۸۴۹، ۳۳۳۵۸۵۷۶ و ۳۳۳۶۸۴۷۰، تماس حاصل نمایند.

وی اظهار کرد: آخرین مهلت معرفی افراد نخبه و شایسته به همراه مستندات مربوط از سوی دستگاه های دولتی و غیردولتی، موسسات، بانک ها و … تاریخ اول بهمن ماه، است.

فوقی یادآور شد: تجلیل از نخبگان مازندران در حوزه امر به معروف و نهی از منکر به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، معاونت قرآن و عترت و معاونت فرهنگ، تحقیقات و آموزش امر به معروف و نهی از منکر استان و همچنین ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد دیار علویان، برگزار می شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف بصیرت افزا، از راه کارهای مقابله با جنگ روانی دشمن است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.