بازدید شورای امر به معروف و نهی از منکر ستاد کل نیروهای مسلح از پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر+عکس

در این بازدید از نزدیک در جریان روند کارها فعالیت های پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر قرار گرفت و محصولات مکتوب و کتاب های این مجموعه را مورد بررسی قرار داد.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ سردار عبدالله محمودزاده دبیر کمیسیون دائمی امر به معروف و نهی از منکر ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر با مسؤولان این پژوهشکده دیدار و از بخش های گوناگون آن بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، سردارعبدالله محمودزاده در این بازدید از نزدیک در جریان روند کارها فعالیت های پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر قرار گرفت و محصولات مکتوب و کتاب های این مجموعه را مورد بررسی قرار داد.

وی با بیان اینکه کمیته تخصصی نیروهای مسلح با تشکیل جلسات ماهیانه با حضور نماینده‌ی از سپاه پاسداران، ارتش، نیروی انتظامی، وزارت دفاع و خود ستاد کل نیروهای مسلح، مسائل مختلف که انجام گرفته نوآوری، خلاقیت‌ها و تجربیاتی که نیروها کسب کرده‌اند بیان و مطرح می‌کنند گفت: در پایان سال ۹۵ و در سال ۹۶ هر نیرویی دو معروف و دو منکر که در اولویت بود را مشخص کرده‌اند و قرار شد در سال جاری کار کنند و دو معروف را رشد بدن و زنده کنند و دو منکر را کم کنند و هر نیروی مشخص شده و در پایان سال باید اعلام کنند که چقدر در نیروها تأثیر داشته است.

سردار محمودزاده در بخش دیگری از سخنان خود عنوان داشت: مقام معظم رهبری با یک ظرافتی دستور تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر را صادر کرده‌اند که قبلاً فرمانده‌ها در هر مسئله‌ای که به وجود می‌آمد به عقیدتی سیاسی ارجاع می‌دادند و خودشان را مبرا می‌کردند این دستور عمل به فرماندهان گفت که شما مسئول امر به معروف هستی و خودتان پای کار بیایید نه عقیدتی سیاسی و این باعث این می‌شود که تا زیرمجموعه احساس مسئولیت کنند.


همچنین ببینید

امر به معروف و نهی از منکر از بهترین امور نزد خداوند است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری” در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.