امر به معروف ضمان اجرای احکام دینی است

عضو خبرگان رهبری در جمع طلاب:

امر به معروف ضمان اجرای احکام دینی است

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: در فضای مجازی با هجوم بیرحمانه دشمن مواجهیم و دشمن با استفاده از این فضا فرهنگ ما یعنی قرآن و پیامبر گرامی اسلام، ارزش ها و هویت جامعه ایرانی را مورد هجمه قرار داده که باید هوشیار باشیم.

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» از قزوین ، حجت الاسلام والمسلمین علی اسلامی، در جمع طلاب و اساتید مدرسه علمیه شهید مصطفی خمینی(ره) شهرستان تاکستان، گفت: همه کارهای خوب و جهاد در راه خدا در برابر امر به معروف و نهی از منکر همچون قطره ای در دریای عمیق است.

وی با اشاره به این که جایگاه والای امر به معروف و نهی از منکر آنقدر مهم است که سایر فرائض از جمله حج، نماز، روزه به موضوع امر به معروف و نهی از منکر بستگی دارد، تصریح کرد: فریضه امر به معروف و نهی از منکر در خارج از کشور اسلامی ایران هم تاثیر خود را گذاشته و می توان این موضوع را در جنگ با داعش و استکبار جهانی به وضوح مشاهده کرد.

عضو شورای حوزه علمیه قزوین یادآور شد: انقلاب اسلامی با نثار خون شهیدان و ایثار جانبازان و رزمندگانی مبارز به دست آمده و هزینه سنگینی برای آن پرداخت کرده ایم که نباید بگذاریم این نعمت الهی آسیب ببیند.

حجت الاسلام والمسلمین اسلامی با بیان این که جهاد، اتحاد، توکل، ایمان و ولایت عناصری هستند که هیچ وقت اجازه دخالت دشمنان را در ایران نخواهد داد، گفت: در فضای مجازی با هجوم بیرحمانه دشمن مواجهیم و دشمن با استفاده از این فضا فرهنگ ما یعنی قرآن و پیامبر گرامی اسلام، ارزش ها و هویت جامعه ایرانی را مورد هجمه قرار داده که باید هوشیار باشیم.

عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: امروز در دهه چهارم انقلاب با تجدید بیعت با ولایت و شهدا همچنان باید برای اقتدار عزت توانمندی پیشرفت‌های علمی و … کشور تلاش کرده و اسلام ناب محمدی را در سراسر گیتی معرفی کنیم.


همچنین ببینید

برگزاری جشنواره شایستگان گام دوم انقلاب اسلامی در اصفهان

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سردار جواد استکی رئیس مجمع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.