امیر دریادار دوم احمدرضا باقری فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع)

همایش سالانه امربه معروف و نهی از منکر در انزلی برگزار می شود

فرمانده ناوگان شمال با اشاره به برگزاری همایش سالانه امر به معروف و نهی از منکر درانزلی گفت: از برنامه های مهم اجرای این همایش آموزش های لازم برای ضابطان مربوطه در قسمت های مختلف است.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف امیر دریادار دوم احمدرضا باقری درگفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طی دو سال گذشته بحث ها و گفتگوهای بسیاری در زمینه سازماندهی و مدیریت موضوع مهم امر به معروف و نهی از منکر در سطح یگان های نیروهای مسلح صورت گرفته است.

وی افزود: در دستور العمل های ابلاغی تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر ناوگان شمال و همچنین یگان های آجای (ارتش جمهوری اسلامی ایران) مستقر در غرب استان مازندران در دستور کار قرار گرفته است.

فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا(ع) در ادامه خاطر نشان کرد: با تشکیل شورای مربوطه سازماندهی لازم در زمینه اجرای این فریضه مهم الهی در سطح یگان های ارتش در منطقه به اجرا در آمده است.

وی تصریح کرد: در راستای اجرایی کردن مسائل مرتبط با این حوزه از جمله اقداماتی که پیش بینی شده است تعیین ضابطان مربوطه و همچنین سازماندهی و آموزش آنها است.

امیر باقری در ادامه با اشاره به اینکه کارگاه های آموزشی در قالب جلسات سه ماهه صورت می گیرد، اظهار کرد: تعاملات بسیار خوبی با ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سطح استان و شهرستان صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از اقداماتی که در این زمینه صورت می گیرد برگزاری همایش سالیانه امر به معروف و نهی از منکر است، افزود: در این راستا یکی از برنامه های مهم، اجرای آموزش های لازم برای ضابطان مربوطه در قسمت های مختلف است تا در این زمینه موفق عمل کنند.

فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا(ع) با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک وظیفه به کلیه پرسنل نیروی دریایی اطلاق شده است، اظهار کرد: از پتانسیل های مختلف از جمله نیرو های پایور و بسیجی در سطح کوی های سازمانی در این زمینه استفاده می شود.


همچنین ببینید

بی عدالتی نتیجه ترک امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایرنا، احمد توکلی عصر شنبه در مراسم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.