فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس

“طلاق” موضوع امر به معروف و نهی از منکر در سال جدید است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس گفت: تاکنون ۴۰۰ نفر آموزش دیده‌اند و اصلی‌ترین هدف فعالیت‌های امر به معروف و نهی از منکر تحکیم بنیان خانواده است و در سال جدید موضوع جلوگیری از طلاق پیگیری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، رمضانعلی فرحبخش‌‌ثانی در جمع خبرنگاران در خصوص اهمیت امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: با توجه به زائرپذیر بودن شهرستان طبس و اینکه طبس به دارالمؤمنین معروف است، در ایام نوروز ستاد امر به معروف و نهی از منکر فعالیت ویژه‌ای در این شهرستان خواهد داشت.

وی تصریح کرد: طبس در استان خراسان جنوبی ظرفیت بالایی دارد و به دارالمومنین معروف است که با توجه به تصویب و ابلاغ قانون جدید آمران به معروف و ناهیان از منکر دستگاه‌های دست‌اندرکار باید پای کار باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس افزود: وظیفه ایجابی مردمی در این زمینه به دوش بسیج و پایگاه‌های مقاومت بسیج است و شوراهای امر به معروف و نهی از منکر جلساتی ترتیب داده و وظایف ستاد و رده‌های مجری مشخص شده است.

فرحبخش‌‌ثانی گفت: در ایام نوروز باغ تاریخی گلشن و در روستاهای گردشگری اصفهک، ازمیغان، کریت و خرو ستاد خواهیم داشت برخورد به شکل ایجابی و اغنایی خواهد بود و فضاسازی آن با همکاری شهرداری طبس انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: آحاد مردم آمران به معروف هستند، اما برای سازماندهی کار تاکنون ۴۰۰ نفر آموزش دیده‌اند و اصلی‌ترین هدف فعالیت‌های امر به معروف و نهی از منکر تحکیم بنیان خانواده است و در سال جدید موضوع جلوگیری از طلاق پیگیری خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس گفت: برنامه اردوی خانوادگی راهیان نور از تاریخ ۲۶ اسفند ماه سال جاری تا ۱۰ فروردین ادامه خواهد داشت و تاکید بر این است زائرین مناطق جنوب با خودرو شخصی در اردوگاه حضور پیدا کنند که سه روز اسکان و پذیرایی رایگان است.

فرحبخش‌‌ثانی خاطرنشان کرد: اردوی راهیان نور مختص به گروه خاص نیست و همه می‌توانند در این برنامه شرکت کنند و تاریخ اعزام با اتوبوس از طبس یکم فروردین‌ماه سال جدید تا ششم فروردین خواهد بود که برای ثبت‌نام می‌توانند به اردویی ناحیه مقاومت مراجعه کنند.


همچنین ببینید

نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، به گفته نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.