امام جمعه دیر بوشهر:

برنامه های شادی آفرین مطابق دستورات خدا مانعی ندارد، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، رسالت خود را فعال تر ادامه دهد.

درآستانه نوروز برنامه های شادی و هنری مطابق با دستورات خدا برای مردم مانعی ندارد و ستاد امر به معروف و نهی از منکر با در نظر گرفتن شرایط، فعال تر به وظیفه و رسالت خود ادامه کار دهد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرنا:
حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه دیر از توابع استان بوشهر روز سه شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، بزرگترین آفت انقلاب را روحیه اشرافی گری دانست و افزود: تصمیمات این شورا نقش موثری در ترویج فرهنگ و سبک زندگی اسلامی دارد و نیاز است که این تصمیمات عملیاتی شود.

ایشان ضمن بیان اینکه درآستانه نوروز برنامه های شادی و هنری مطابق با دستورات خدا برای مردم مانعی ندارد و ستاد امر به معروف و نهی از منکر [باید با] در نظر گرفتن شرایط، فعال تر به وظیفه و رسالت خود ادامه کار دهد، یادآورشد: رواج بی بند و باری در جامعه از اهداف دشمن برای به انحراف کشیدن جوانان و نوجوانان است که با هوشیاری مردم تاکنون دشمن به اهداف خود نرسیده و نخواهد رسید.
امام جمعه دیر اظهارداشت:حجاب یک حکم الهی است که در جامعه باید حفظ شود و بی حجابی در جامعه نوعی آموزش عمومی ناهنجاری است که باید جلو آن گرفته شود تا به دیگران سرایت نکند.
حسینی گفت: همه باید تلاش کنیم تا با برنامه ریزی مدون و اصولی کار فرهنگی در جامعه شتاب بیشتری به خود بگیرد.
فرماندار دیر نیز گفت: پیگیری اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی از تصویب آن مهم‌تر است که باید در این راستا تلاش بیشتری کرد.
حمزه اعتماد افزود:باید از همه ظرفیت‌ها با تقسیم کار درست برای اجرای برنامه های فرهنگی استفاده کرد.
وی گفت: حجاب دستور اسلامی است و با بدحجابی برخورد شایسته و منطقی شود تا فرد به اشتباه خود پی ببرد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیر گفت: امر به معروف و نهی از منکر از احکام اسلامی است که در اجرای حکم خدا باید احساس مسئولیت کنیم.
دیر در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب بوشهر قراردارد.


همچنین ببینید

ضرب و شتم آمر به معروف و نهی از منکر در دهدشت

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.