امام جمعه دیر بوشهر:

برنامه های شادی آفرین مطابق دستورات خدا مانعی ندارد، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، رسالت خود را فعال تر ادامه دهد.

درآستانه نوروز برنامه های شادی و هنری مطابق با دستورات خدا برای مردم مانعی ندارد و ستاد امر به معروف و نهی از منکر با در نظر گرفتن شرایط، فعال تر به وظیفه و رسالت خود ادامه کار دهد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرنا:
حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه دیر از توابع استان بوشهر روز سه شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، بزرگترین آفت انقلاب را روحیه اشرافی گری دانست و افزود: تصمیمات این شورا نقش موثری در ترویج فرهنگ و سبک زندگی اسلامی دارد و نیاز است که این تصمیمات عملیاتی شود.

ایشان ضمن بیان اینکه درآستانه نوروز برنامه های شادی و هنری مطابق با دستورات خدا برای مردم مانعی ندارد و ستاد امر به معروف و نهی از منکر [باید با] در نظر گرفتن شرایط، فعال تر به وظیفه و رسالت خود ادامه کار دهد، یادآورشد: رواج بی بند و باری در جامعه از اهداف دشمن برای به انحراف کشیدن جوانان و نوجوانان است که با هوشیاری مردم تاکنون دشمن به اهداف خود نرسیده و نخواهد رسید.
امام جمعه دیر اظهارداشت:حجاب یک حکم الهی است که در جامعه باید حفظ شود و بی حجابی در جامعه نوعی آموزش عمومی ناهنجاری است که باید جلو آن گرفته شود تا به دیگران سرایت نکند.
حسینی گفت: همه باید تلاش کنیم تا با برنامه ریزی مدون و اصولی کار فرهنگی در جامعه شتاب بیشتری به خود بگیرد.
فرماندار دیر نیز گفت: پیگیری اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی از تصویب آن مهم‌تر است که باید در این راستا تلاش بیشتری کرد.
حمزه اعتماد افزود:باید از همه ظرفیت‌ها با تقسیم کار درست برای اجرای برنامه های فرهنگی استفاده کرد.
وی گفت: حجاب دستور اسلامی است و با بدحجابی برخورد شایسته و منطقی شود تا فرد به اشتباه خود پی ببرد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیر گفت: امر به معروف و نهی از منکر از احکام اسلامی است که در اجرای حکم خدا باید احساس مسئولیت کنیم.
دیر در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب بوشهر قراردارد.


همچنین ببینید

امربه‌معروف در حقیقت نوعی بیان برای اصلاحِ عیب تخلف از قانون شرع است

آیت الله اراکی گفت: قرآن کریم می‌فرماید حکومت باید با خواسته مردم باشد. اما اگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.