دبير ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجد مقدس جمکران

فعالیت شبانه روزی ۲۴۰ نفر در پایگاه های امر به معروف و نهی از منکر مسجد مقدس جمکران

دبير ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجد مقدس جمکران با اشاره به فعالیت شبانه روزی 240 نفر در این ستاد گفت: تذکر لسانی درخصوص پوشش و حجاب، توزیع بروشور و بسته های فرهنگی، توزیع چادر و جوراب از جمله فعالیت های این ستاد در ايام نوروز به شمار میرود.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف؛ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجد مقدس جمکران با اشاره به فعالیت شبانه روزی ۲۴۰ نفر در این ستاد گفت: تذکر لسانی درخصوص پوشش و حجاب، توزیع بروشور و بسته های فرهنگی، توزیع چادر و جوراب از جمله فعالیت های این ستاد در ایام نوروز به شمار میرود.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، رضا پاینده با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای میزبانی از زائران و مسافران نوروزی اظهار کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجد مقدس جمکران از مدت ها پیش در راستای خدمات رسانی بهتر به زائرین تلاش کرده است.

وی بابیان اینکه فراخوان نیروهای برادر و خواهر ستاد مذکور قبل از عید انجام شده است، افزود: ۵ پایگاه در رواق های ورودی و خروجی مسجد مقدس جمکران در نظر گرفته شده که نیروهای ستاد در آنها مستقر شده اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجد مقدس جمکران با اشاره به فعالیت شبانه روزی ۲۴۰ نفر در این ستاد ابراز کرد: تذکر لسانی درخصوص پوشش و حجاب، توزیع بروشور و بسته های فرهنگی، توزیع چادر و جوراب از جمله فعالیت های این افراد به شمار میرود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همه مسئولان و نهادهای مربوطه عنوان کرد: نیروی انتظامی راهور، بسیج، سپاه پاسداران، دادگستری، ستاد امر به معروف و نهی از منکر و شهرداری همکاری ویژه ای با ستاد ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجد مقدس جمکران داشته اند.

پاینده در پایان خاطرنشان کرد: استفاده و بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود به منظور تحقق فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر صورت گرفته و امیدواریم نتایج خوبی به همراه داشته باشد.


همچنین ببینید

احیای امر به معروف در پیست اسکی کوهرنگ

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.