عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی

جریان شیعه انحرافی، شعار تفکیک دین از سیاست دادند و به حذف احکام امر به معروف و نهی از منکر پرداختند

آقای رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی: اسلام منهای تعهد، مسئولیت پذیری و تکلیف اجتماعی، جریان شیعه انحرافی است و خواسته یا ‌ناخواسته به نفع جبهه کفر عمل و ‌صدماتی وارد کرده اند که حتی مخالفان اهل بیت (ع) نیز این صدمات را نزده اند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداو سیما، مرکز خراسان رضوی، حسن رحیم پور ازغدی دیشب در جمع نمازگزاران مسجد الزهرا (س) مشهد درنشست بررسی جریان شیعه انگلیسی در مشهد نشستی با عنوان بررسی جریان شیعه انگلیسی افزود: جریان انحرافی به تشیعی معتقد است که ارزشها و احکامش به دوران معصوم و ۱۴۰۰ سال قبل برمی گردد، تشیعی که همه احکامش باطل و ‌مسخ شده است.

او گفت: اسلام منهای تعهد، مسئولیت پذیری و تکلیف اجتماعی، جریان شیعه انحرافی است و خواسته یا ‌ناخواسته به نفع جبهه کفر عمل و ‌صدماتی وارد کرده اند که حتی مخالفان اهل بیت (ع) نیز این صدمات را نزده اند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: امثال رهبران این جریانات که خود را جزو خواص و شیعیان می دانند در تاریخ وجود داشته اند که نه خودشان از حق دفاع کردند و نه اجازه دادند پیروانشان از حق دفاع کنند و حتی راه را برای مجاهدان امت باز نگذاشتند و مانع تراشی کردند.

رحیم پور ازغدی گفت: این جریانات گاهی شعار تفکیک دین از سیاست دادند و گاهی به حذف احکام امر به معروف و نهی از منکر پرداختند و سازش با ظالمان، زیارت بدون ضرر، اسلام عافیت طلبان و مرفهان بی درد و اموری از این دست را باب کردندو سوال می کنند در کجای تشیع سیاست آمده است ؟.

او افزود: امام خمینی(ره) دوباره در عصر ما احکام الهی و اجتماعی امر به معروف و نهی از منکر را احیا کردند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: افراد در جریان انحرافی ادعا می کنند اگر زمان حضرت امام حسین (ع) بودند به کربلا می رفتند و آن حضرت را یاری می کردند، اما دروغ می گویند چرا که اینها در زمان هشت سال دفاع مقدس به جبهه نرفتند.


همچنین ببینید

نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، به گفته نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.