برای تحقق نام سال در خرید و فروش کالای ایرانی تعصب داشته باشیم

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری شبستان از بندر آستارا، حجت الاسلام کاظم حافظ نیا، امام جمعه آستارا در دیدار فرماندهی و جمعی از کارکنان سپاه ناحیه این شهرستان با وی به نام سال اشاره کرد و افزود: همه مردم و مسئولین باید دست به دست هم دهند تا شعار سال تحقق یابد.

وی با بیان اینکه برای تحقق نام سال در خرید و فروش کالای ایرانی تعصب داشته باشیم، تصریح کرد: با این کار چرخه تولید و اقتصاد کشور حرکت می‌کند و اشتغال برای جوانان فراهم می‌شود.

امام جمعه بندر آستارا با اشاره به اینکه در استفاده های شخصی و اداری خود از کالای ایرانی استفاده کنیم، اظهارکرد: باید استفاده از کالای ایرانی در جامعه تشویق شود و فروشندگان به عرضه تولیدات داخلی و خریداران به خرید و استفاده آن افتخار کنند.

حجت الاسلام حافظ نیا بر استفاده از پیام رسان های داخلی در فضای مجازی به منظور حمایت از تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه پاسداران حافظان انقلاب اسلامی هستند، گفت: میدان رزم در جبهه فرهنگی بسیار گسترده است و محدود نیست و در این زمینه کارهای خوبی انجام می‌دهید که باید تقویت نیز شود.

امام جمعه بندر آستارا به ناهنجاری های اجتماعی در جامعه اشاره کرد و افزود: سپاه، نیروی انتظامی و دستگاه های ذیربط باید دست به دست هم دهند و با پدیده های شوم در جامعه برخورد کنند.

حجت الاسلام حافظ نیا در ادامه بر ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد.

وی با تبریک فرا رسیدن میلاد امام حسین(علیه الاسلام) و روز پاسدار، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد مقدس در کشور است.

امام جمعه بندر آستارا تصریح کرد: در این نهاد مقدس افرادی مومن، متعهد و متدین جمع شده اند و از ارزش ها و آرمان های انقلاب و خاک کشور پاسداری می‌کنند.

وی با بیان اینکه علی‌رغم توطئه های دشمنان صدور انقلاب می‌کنیم، اظهارکرد: سردار قاسم سلیمانی نماد اسلام و انقلاب است.

حجت الاسلام حافظ نیا گفت: با توجه به توطئه های شوم دشمنان سپاه و بسیج در دل مردم جای دارند و باید در خدمت مردم باشیم و در راه خدمت رسانی به آنان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.