امام جمعه بندر آستارا

برای تحقق نام سال در خرید و فروش کالای ایرانی تعصب داشته باشیم

امام جمعه بندر آستارا با بیان اینکه برای تحقق نام سال در خرید و فروش کالای ایرانی تعصب داشته باشیم، گفت: همه مردم و مسئولین باید دست به دست هم دهند تا شعار سال تحقق یابد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری شبستان از بندر آستارا، حجت الاسلام کاظم حافظ نیا، امام جمعه آستارا در دیدار فرماندهی و جمعی از کارکنان سپاه ناحیه این شهرستان با وی به نام سال اشاره کرد و افزود: همه مردم و مسئولین باید دست به دست هم دهند تا شعار سال تحقق یابد.

وی با بیان اینکه برای تحقق نام سال در خرید و فروش کالای ایرانی تعصب داشته باشیم، تصریح کرد: با این کار چرخه تولید و اقتصاد کشور حرکت می‌کند و اشتغال برای جوانان فراهم می‌شود.

امام جمعه بندر آستارا با اشاره به اینکه در استفاده های شخصی و اداری خود از کالای ایرانی استفاده کنیم، اظهارکرد: باید استفاده از کالای ایرانی در جامعه تشویق شود و فروشندگان به عرضه تولیدات داخلی و خریداران به خرید و استفاده آن افتخار کنند.

حجت الاسلام حافظ نیا بر استفاده از پیام رسان های داخلی در فضای مجازی به منظور حمایت از تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه پاسداران حافظان انقلاب اسلامی هستند، گفت: میدان رزم در جبهه فرهنگی بسیار گسترده است و محدود نیست و در این زمینه کارهای خوبی انجام می‌دهید که باید تقویت نیز شود.

امام جمعه بندر آستارا به ناهنجاری های اجتماعی در جامعه اشاره کرد و افزود: سپاه، نیروی انتظامی و دستگاه های ذیربط باید دست به دست هم دهند و با پدیده های شوم در جامعه برخورد کنند.

حجت الاسلام حافظ نیا در ادامه بر ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد.

وی با تبریک فرا رسیدن میلاد امام حسین(علیه الاسلام) و روز پاسدار، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد مقدس در کشور است.

امام جمعه بندر آستارا تصریح کرد: در این نهاد مقدس افرادی مومن، متعهد و متدین جمع شده اند و از ارزش ها و آرمان های انقلاب و خاک کشور پاسداری می‌کنند.

وی با بیان اینکه علی‌رغم توطئه های دشمنان صدور انقلاب می‌کنیم، اظهارکرد: سردار قاسم سلیمانی نماد اسلام و انقلاب است.

حجت الاسلام حافظ نیا گفت: با توجه به توطئه های شوم دشمنان سپاه و بسیج در دل مردم جای دارند و باید در خدمت مردم باشیم و در راه خدمت رسانی به آنان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.


همچنین ببینید

برگزاری هشتمین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری فر هنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.