فرمانده انتظامی استان زنجان

توجه به امر به معروف و نهی از منکر یک اصل در کاهش آسیب های اجتماعی است

فرمانده انتظامی استان گفت : توجه به فريضه امر به معروف و نهی از منكر در كاهش آسيب های اجتماعی بايد به عنوان يك اصل مورد توجه قرار گيرد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ” علی آزادی ” در جلسه کمیته اجرایی امر به معروف و نهی از منکر فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: در جامعه اسلامی ما که مردم تحت تاثیر تعالیم اسلامی خود را نسبت به یکدیگر مسئول می دانند، پیشگیری از جرم، مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر است.

فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: در جامعه اسلامی ما که مردم تحت تاثیر تعالیم اسلامی خود را نسبت به یکدیگر مسئول می دانند، پیشگیری از جرم، مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر است.

سردار آزادی با اشاره به اهمیت فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر در کاهش جرایم در جامعه گفت: یکی از آثار امربه معروف در جامعه،پیشگیری از جرم و استقرار امنیت پایدار است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه آموزش یکی از روش‌هایی است که برای کاهش آسیب‌های اجتماعی باید به آن توجه شود، افزود: پایبندی به ‏قانون، معنویت و دین از ابزارهای جدی در کاهش آسیب‌های اجتماعی است.‏


همچنین ببینید

اصناف نقش موثری در تبیین امر به‌ معروف و نهی‌ از منکر در جامعه دارند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سردار علی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.