دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان

اصلاح جامعه و شکوفایی آن از راه امر به معروف و نهی از منکر تحقق می یابد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: اعتقاد به مهدویت از توانمندترین عوامل رشد و بالندگی یک جامعه است که انسان را از افتادن در فساد و تباهی ها حفظ می کند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرناحجت الاسلام محمدرضا اسماعیلی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مهدویت سرچشمه برکت ها و جلوه گاه همه نیکی ها و زیبایی ها و چشم اندازی زیبا به جهان آینده است.
وی پارسایی و آراستگی به اخلاق پسندیده و روحیه اصلاح گری را از وظایف منتظران ظهور امام زمان(ع) دانست و افزود: هر فرد باید در برابر آحاد جامعه اسلامی احساس مسوولیت کرده و در راه اصلاح محیط پیرامونش تلاش کند تا افراد آن جامعه آماده پذیرش حکومت مصلح کل شوند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان، امر به خوبی ها و دوری از زشتی ها را از کارسازترین شیوه های تعامل اجتماعی بشر عنوان کرد و بیان داشت: اصلاح جامعه و شکوفایی آن از راه امر به معروف و نهی از منکر تحقق می یابد.
اسماعیلی در پایان ابزار کرد: با توجه به تنگ نظری و تندروی برخی افراد و دسیسه های غرب مبنی بر ارتباط دادن گروه های تکفیری به بدنه تمدن اسلامی، اندیشمندان جهان اسلام باید با استفاده از رسانه های خود و ایجاد اتاق فکرهای کاربردی ضمن تبیین ابعاد مهدویت مردم را از فتنه های دشمنان آگاه کنند.


همچنین ببینید

بی عدالتی نتیجه ترک امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایرنا، احمد توکلی عصر شنبه در مراسم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.