دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان

اصلاح جامعه و شکوفایی آن از راه امر به معروف و نهی از منکر تحقق می یابد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: اعتقاد به مهدویت از توانمندترین عوامل رشد و بالندگی یک جامعه است که انسان را از افتادن در فساد و تباهی ها حفظ می کند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرناحجت الاسلام محمدرضا اسماعیلی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مهدویت سرچشمه برکت ها و جلوه گاه همه نیکی ها و زیبایی ها و چشم اندازی زیبا به جهان آینده است.
وی پارسایی و آراستگی به اخلاق پسندیده و روحیه اصلاح گری را از وظایف منتظران ظهور امام زمان(ع) دانست و افزود: هر فرد باید در برابر آحاد جامعه اسلامی احساس مسوولیت کرده و در راه اصلاح محیط پیرامونش تلاش کند تا افراد آن جامعه آماده پذیرش حکومت مصلح کل شوند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان، امر به خوبی ها و دوری از زشتی ها را از کارسازترین شیوه های تعامل اجتماعی بشر عنوان کرد و بیان داشت: اصلاح جامعه و شکوفایی آن از راه امر به معروف و نهی از منکر تحقق می یابد.
اسماعیلی در پایان ابزار کرد: با توجه به تنگ نظری و تندروی برخی افراد و دسیسه های غرب مبنی بر ارتباط دادن گروه های تکفیری به بدنه تمدن اسلامی، اندیشمندان جهان اسلام باید با استفاده از رسانه های خود و ایجاد اتاق فکرهای کاربردی ضمن تبیین ابعاد مهدویت مردم را از فتنه های دشمنان آگاه کنند.


همچنین ببینید

امر به معروف از وظایف حکومت اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس از گلپایگان، حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.