برنامه ریزی راهبردی بیمه ایران برای تحکیم و توسعه مبانی اقامه نماز و امر به معروف

جلسه هماهنگی شورای امر به معروف و نهی از منکر و شورای اقامه نماز شرکت سهامی بیمه ایران با هدف بررسی برنامه های راهبردی بیمه ایران برای تحکیم و توسعه مبانی امر به معروف و اقامه نماز در سال ۹۷ برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از  پایگاه خبری عصر اعتبار، در این جلسه که با حضور پورکیانی مدیرعامل و رییس شوراهای امر به معروف و اقامه نماز بیمه ایران و اعضای شوراهای مذکور بر پا شد، حاضران در جریان گزارش اقدامات سال گذشته  شورای امر به معروف و نهی از منکر و شورای اقامه نماز بیمه ایران قرار گرفتند.

بنا به این گزارش ، در این نشست ، پورکیانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران در سخنانی با تبریک اعیاد ماه شعبان بویژه میلاد منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج)، بر ضرورت برنامه ریزی راهبردی شوراهای مزبور برای تحکیم مبانی و توسعه و همگانی شدن فرایض امر به معروف و اقامه نماز در سال جاری تاکید کرد.

پورکیانی ، رعایت اخلاق و خیرخواهی برای یکدیگر را دو ضرورت مهم برای اقامه فریضه امر به معروف در شرکت دانست و از مدیران نیز خواست با برنامه ریزی جلسات خود، فرصت حضور در نماز جماعت را از دست ندهند.

 


همچنین ببینید

امر به معروف از وظایف حکومت اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس از گلپایگان، حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.