برنامه ریزی راهبردی بیمه ایران برای تحکیم و توسعه مبانی اقامه نماز و امر به معروف

جلسه هماهنگی شورای امر به معروف و نهی از منکر و شورای اقامه نماز شرکت سهامی بیمه ایران با هدف بررسی برنامه های راهبردی بیمه ایران برای تحکیم و توسعه مبانی امر به معروف و اقامه نماز در سال ۹۷ برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از  پایگاه خبری عصر اعتبار، در این جلسه که با حضور پورکیانی مدیرعامل و رییس شوراهای امر به معروف و اقامه نماز بیمه ایران و اعضای شوراهای مذکور بر پا شد، حاضران در جریان گزارش اقدامات سال گذشته  شورای امر به معروف و نهی از منکر و شورای اقامه نماز بیمه ایران قرار گرفتند.

بنا به این گزارش ، در این نشست ، پورکیانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران در سخنانی با تبریک اعیاد ماه شعبان بویژه میلاد منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج)، بر ضرورت برنامه ریزی راهبردی شوراهای مزبور برای تحکیم مبانی و توسعه و همگانی شدن فرایض امر به معروف و اقامه نماز در سال جاری تاکید کرد.

پورکیانی ، رعایت اخلاق و خیرخواهی برای یکدیگر را دو ضرورت مهم برای اقامه فریضه امر به معروف در شرکت دانست و از مدیران نیز خواست با برنامه ریزی جلسات خود، فرصت حضور در نماز جماعت را از دست ندهند.

 


همچنین ببینید

حجت الاسلام ابوترابی فرد رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان تهران شد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام محمد حسن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.