نماینده، ولی فقیه در استان البرز

اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در چگونگی عمل کردن به آن است

ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور نماینده ولی فقیه در استان و اعضای این ستاد در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز البرز، حجت الاسلام و المسلمین حسینی همدانی در این نشست با تاکید بر اینکه در امر معروف و نهی از منکر، نحوه عمل کردن و شیوه امر و نهی است که اهمیت دارد، گفت: پژوهش و تحقیقات به حد نیاز انجام شده آنچه که مورد نیاز است چگونه عمل کردن به این فریضه الهی است، امر به معروف و نهی از منکر نباید به گونه ای باشد که افراد را از دین دور کرده و عاقبت به شر کند.

نماینده ولی فقیه در استان جرم را در استان ارزان دانست و گفت: متاسفانه مجرمان واهمه ای از ارتکاب به جرم ندارند و بدون ترس مرتکب جرم می شوند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی همدانی با اشاره بر تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در استان نظارت بر عملکرد این شوراها را لازم و ضروری دانست و افزود: برگزار کننده شوراهای امر به معروف و نهی از منکر باید به خوبی آموزش ببینند و بر جلسات این شوراها باید نظارت شود تا خروجی آن مثبت و نتیجه بخش باشد.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه حجاب فقط مختص بانوان نبوده و آقایان نیز مکلف به حفظ حجاب هستند گفت: بی حجابی جرم است و برای جلوگیری از ارتکاب این جرم نباید با مردم برخورد کرد بلکه باید ساختارها و زمینه ها فراهم شود و با فراهم شدن زیر ساختها مردم خود به خود دست از ارتکاب این جرم بر خواهند داشت.

 

لینک خبر


همچنین ببینید

آموزش شیوه امر به معروف و نهی از منکر در سمنان

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.