نماینده، ولی فقیه در استان البرز

اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در چگونگی عمل کردن به آن است

ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور نماینده ولی فقیه در استان و اعضای این ستاد در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز البرز، حجت الاسلام و المسلمین حسینی همدانی در این نشست با تاکید بر اینکه در امر معروف و نهی از منکر، نحوه عمل کردن و شیوه امر و نهی است که اهمیت دارد، گفت: پژوهش و تحقیقات به حد نیاز انجام شده آنچه که مورد نیاز است چگونه عمل کردن به این فریضه الهی است، امر به معروف و نهی از منکر نباید به گونه ای باشد که افراد را از دین دور کرده و عاقبت به شر کند.

نماینده ولی فقیه در استان جرم را در استان ارزان دانست و گفت: متاسفانه مجرمان واهمه ای از ارتکاب به جرم ندارند و بدون ترس مرتکب جرم می شوند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی همدانی با اشاره بر تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در استان نظارت بر عملکرد این شوراها را لازم و ضروری دانست و افزود: برگزار کننده شوراهای امر به معروف و نهی از منکر باید به خوبی آموزش ببینند و بر جلسات این شوراها باید نظارت شود تا خروجی آن مثبت و نتیجه بخش باشد.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه حجاب فقط مختص بانوان نبوده و آقایان نیز مکلف به حفظ حجاب هستند گفت: بی حجابی جرم است و برای جلوگیری از ارتکاب این جرم نباید با مردم برخورد کرد بلکه باید ساختارها و زمینه ها فراهم شود و با فراهم شدن زیر ساختها مردم خود به خود دست از ارتکاب این جرم بر خواهند داشت.

 

لینک خبر


همچنین ببینید

دعوت مجمع رهروان امر به معروف استان بوشهر از علاقه مندان

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس، خضر فقیه امروز در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.