ماه رمضان فرصت ارزشمندی برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر است.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرنگار مهر،حجت الاسلام محمد علی نکونام شامگاه چهارشنبه در شورای امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به اینکه بدعهدی آمریکا با خروج از برجام به جهانیان اثبات شد، اظهار داشت: آمریکا دشمن اصلی مسلمانان است و حامی اصلی تروریسم است.

وی تاکید کرد: آمریکا در راس تمام منکرات عالم قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: بدعهدی آمریکا با خروج از برجام به جهانیان اثبات شد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه آمریکا هیچ گاه به فکر مردم ایران نبوده است، بیان کرد: تمام اقدامات آمریکا در راستای منافعش است.

فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گسترش یاید.

وی با اشاره به اینکه باید در مسیر اقتصاد مقامتی حرکت کرد، بیان کرد: اقتصاد مقامتی موجب افزایش توانمندی های کشور و کاهش وابستگی ها به خارج از کشور می شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در ادامه با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، تاکید کرد: باید تلاش شود که فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گسترش یاید.

وی با اشاره به اینکه ماه رمضان در پیش است، ادامه داد: ماه رمضان فرصت ارزشمندی برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر است.

فضا سازی های اسلامی در سطح شهرهای استان چهارمحال و بختیاری ضروری است

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: باید تلاش کرد فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک اصل در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: فضا سازی های اسلامی در سطح شهرهای استان چهارمحال و بختیاری ضروری است.

وی بیان کرد: شهرداری ها باید در راستای فضاسازی های مناسب شهری متناسب با مناسب های مذهبی حرکت کنند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.