مسئول مجمع رهروان امر به معروف استان بوشهر:

دعوت مجمع رهروان امر به معروف استان بوشهر از علاقه مندان

مسئول مجمع امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: مجمع رهروان امر به معروف در استان بوشهر از بین علاقمندان به این حوزه،عضو می‌پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس، خضر فقیه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار این خبرگزاری در بوشهر اظهار داشت: مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر، سازمانی مرد‌م‌نهاد، غیردولتی، غیرانتفاعی، غیرسیاسی و داوطلبانه است که در زمینه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فعالیّت می­‌کند.

وی تصریح کرد: این مجمع اقدامات خود را در سطح جامعه از طریق انجام پیگیری‌­های مرتبط با فریضه امر به معروف و نهی از منکر دنبال می‌کند که این پیگیری‌ها در سه حوزه امر به معروف و نهی از منکر مردم به مردم، مردم به دولت و دولت به مردم انجام می‌شود که در این جا منظور از دولت، تمام حاکمیّت اجرایی است.

مسئول مجمع امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر تأکید کرد: تمام فعالیّت­‌های این مجمع ایجابی بوده و در جهت پیگیری مطالبات و منویات مقام معظم رهبری در جامعه و آگاهی‌دادن به مردم در این زمینه صورت می‌­گیرد که مجمع در این راستا تمام فعالیّت­‌های خود را در هماهنگی با ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر کشور و سایر نهادهای مرتبط انجام می­‌دهد.

وی بیان کرد: مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر از سال ۱۳۹۳ در استان بوشهر آغاز به کار کرد که در این مدّت تفاهم‌نامه‌ایی با سپاه امام صادق (ع)، منطقه دوّم نیروی دریایی سپاه، فرماندهی انتظامی استان، اداره کل دادگستری و صدا و سیمای مرکز بوشهر جهت اجرای هر چه بهتر و هماهنگ­‌تر برنامه­‌های این مجمع امضاء شده است که تلاش داریم بتوانیم با نهادها و سازمان­‌های مرتبط دیگر نیز تفاهم نامه­‌هایی را به امضاء برسانیم.

فقیه بیان کرد: عزیزان هم استانی جهت عضویّت در این مجمع می­‌توانند با شماره تلفن­های ۰۹۱۷۱۷۲۶۱۰۱ و ۰۹۳۶۴۵۳۲۷۴۳ تماس حاصل نموده و یا به دفتر این مجمع واقع در پشت درمانگاه سپاه امام صادق (ع) مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری فارس


همچنین ببینید

دستگاه نظامی و قضایی باید از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت کنند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل ازخبرگزاری شبستان از آبادان، «کهزاد سروستانی»، امروز (یکشنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.