حفظ حرمت ماه مبارک رمضان، رسمی‌ترین حوزه امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری برنا؛ سردار نورعلی یاری، اظهار داشت:امسال نیز همچون سال‌های پیش، با رعایت هر چه بیشتر حرمت ماه مبارک رمضان و حفظ نظم و امنیت هنگام حضور در آیین‌های مذهبی و با همکاری مداوم و موثر مردم خداجوی استان ایلام با خادمان خود در نیروی انتظامی شاهد آرامش، امنیت اجتماعی و کاهش تخلفات خواهیم بود.

وی افزود:فرماندهی انتظامی استان ایلام در راستای حفظ حرمت دینی و رعایت حقوق شهروندان، برای خدمت به مردم فهیم و روزه دار در سراسر استان فروگذار نکرده و امیدوار است شهروندان نیز در راه تداوم و تعمیق تعامل و همکاری مسئولانه خود به ویژه با رعایت شعائر دینی در این ماه مبارک، خادمان خود را در خدمتگذاری هر چه بهتر همراهی کنند.

سردار یاری یادآور شد:بر اساس تدابیر اتخاذ شده با توجه به ازدحام خودرو در خیابان‌ها در هنگام افطار و عجله مردم برای رسیدن زودتر به منزلشان، تمهیدات ترافیکی لازم نیز راستای کاهش حجم ترافیک در مسیرهای پرتردد صورت گرفته است.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد:در ایام ماه مبارک رمضان، انجام طرح های کنترلی توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی به صورت روزانه با انجام گشت های محسوس و نامحسوس در شهرها و جاده ها انجام می شود و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

سردار یاری در پایان گفت:متصدیان تمامی مراکز پذیرایی اعم از مراکز پذیرایی درون شهری و بین شهری که قصد ارائه خدمات در طول روز را دارند، باید مجوز لازم را از مبادی ذیربط اخذ کنند.

لینک خبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.