فرمانده انتظامی استان تهران:

احیای امر به معروف و نهی از منکر، زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی

فرمانده انتظامی استان تهران احياي فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر را زمينه ساز كاهش آسيب هاي اجتماعي در جامعه دانست.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ” محسن خانچرلی” در جلسه امر به معروف و نهی از منکر در جمع مسئولان غرب استان تهران گفت: تقویت باورهای معنوی و اعتقادی اساس تحول در نظام اسلامی است و همواره می تواند منشاء خدمات ارزشمندی در سطح جامعه اسلامی باشد.

وی بیان داشت: امر به معروف و نهی از منکر در دین مبین اسلام از مسائل توصیه شده برای رسیدن به جامعه ای ایده­ آل و ایمن است که در موضوع عفاف و حجاب نیز بسیار تاثیرگذار است.

این مقام ارشد انتظامی احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه دانست و گفت: فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه نهادینه و به یک موضوع همگانی بدل شود.

وی افزود: همواره نقش علما و روحانیون در ارائه آموزش های اسلامی و آگاهی دادن به مردم موثر و راهگشا بوده است و پلیس برخود لازم می داند که همیشه از توصیه ها و پیشنهادات علمای دینی در پیشبرد اهداف خود استفاده مطلوب را بنماید.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان اظهار داشت: امیدواریم همه دستگاه ها و نهاد ها در راستای ترویج و گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر همکاری و مساعدت لازم را با پلیس داشته باشند.

لینک خبر


همچنین ببینید

در امر تبلیغ، امر به معروف و نهی از منکر هدف است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از نباء نگار، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی، در همایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.