فرمانده انتظامی استان تهران:

احیای امر به معروف و نهی از منکر، زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی

فرمانده انتظامی استان تهران احياي فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر را زمينه ساز كاهش آسيب هاي اجتماعي در جامعه دانست.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ” محسن خانچرلی” در جلسه امر به معروف و نهی از منکر در جمع مسئولان غرب استان تهران گفت: تقویت باورهای معنوی و اعتقادی اساس تحول در نظام اسلامی است و همواره می تواند منشاء خدمات ارزشمندی در سطح جامعه اسلامی باشد.

وی بیان داشت: امر به معروف و نهی از منکر در دین مبین اسلام از مسائل توصیه شده برای رسیدن به جامعه ای ایده­ آل و ایمن است که در موضوع عفاف و حجاب نیز بسیار تاثیرگذار است.

این مقام ارشد انتظامی احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه دانست و گفت: فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه نهادینه و به یک موضوع همگانی بدل شود.

وی افزود: همواره نقش علما و روحانیون در ارائه آموزش های اسلامی و آگاهی دادن به مردم موثر و راهگشا بوده است و پلیس برخود لازم می داند که همیشه از توصیه ها و پیشنهادات علمای دینی در پیشبرد اهداف خود استفاده مطلوب را بنماید.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان اظهار داشت: امیدواریم همه دستگاه ها و نهاد ها در راستای ترویج و گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر همکاری و مساعدت لازم را با پلیس داشته باشند.

لینک خبر


همچنین ببینید

نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، به گفته نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.